1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Ürünleri
  3. 8in1 Type-C uyumlu Laptop, Notebook, Dizüstü Bilgisayarlar için 8 özellikli Çevirici Çoklayıcı Adaptör HUB: 4K HDMI Görüntü ve Ses + 2x Hızlı USB 3.0 + SD ve Micro SD Hafıza Kartı okuyucu + Type-C Şarj Portu + Type-C Data Portu + RJ45 kablolu Ağ LAN Ethernet Portu. 8 in 1 USB-C ThunderBolt-3 Multimedia Çoğaltıcı Adaptör HUB

8in1 Type-C uyumlu Laptop, Notebook, Dizüstü Bilgisayarlar için 8 özellikli Çevirici Çoklayıcı Adaptör HUB: 4K HDMI Görüntü ve Ses + 2x Hızlı USB 3.0 + SD ve Micro SD Hafıza Kartı okuyucu + Type-C Şarj Portu + Type-C Data Portu + RJ45 kablolu Ağ LAN Ethernet Portu. 8 in 1 USB-C ThunderBolt-3 Multimedia Çoğaltıcı Adaptör HUBPrice: ₺250,00
(as of Mar 23,2021 18:38:07 UTC – Details)


Uyumlu Laptop, Notebook,MacBook ve Bilgisayarlar için USB Type-C çıkışını 8 Porta çevirici çoklayıcı Adaptör HUB:
HDMI Ses Görüntü çıkışı + 2x USB 3.0 + SD ve MicroSD Kart okuyucu + Type-C Şarj ve Data Portları + Ağ hızlı LAN Ethernet portu:

– HDMI Görüntü ve Ses çıkışı:
Cihaz Ekran içeriğini Görüntü ve Ses olarak, gecikmeden, donmadan akıcı komple Televizyon, Monitör, Projektör’e aktarır. 3 Metre’ye kadar kaliteli HDMI Kablo ile kullanılabilinir.
4K UHD 30Hz ve Full-HD 60Hz Modlarını destekler.

– 2x USB 3.0 Port’ları:
Bu USB Girişleri’ne her çeşitlü Flaş Bellek, Kart Okuyucu, Maus, Klavye, Oyun Kolu, Hard Disk gibi, cihazınızla uyumlu tüm USB Plug&Play Aksesuarları bağlayabilir ve kullanabilirsiniz.
Örneğin; Flaş Belleğinizdeki dosyalara ulaşır, kullanır ve seviyeleyip tekrar Flaş Belleğinize yükleyebilirsiniz.
Cihazınıza Klavye ve Maus ekleyerek, kullanım basitlığı sağlayabilirsiniz.

– SD ve Micro-SD Kartı okuyucuları her çeşitlü hafıza kartlarını Cihazınızda kullanılmasını sağlar.

– Type-C Şarj ve Data Portu:
Data port üzerinden diğer Type-C cihazları bağlayabilir, Dosya/Veri aktarabilir ve ek Şarj Port’u üzerinden Cihazınızı şarj edebilirsiniz.

– RJ45 LAN Ethernet Portu:
Bu port üzerinden cihazınızı kablo ile Modem veyahut Router’e bağlayabilir, evinizde, iş yerinizde kablolu Ağ ve Internet kullanabilirsiniz

Tüm 8 Port’u aynı anda kullanabilirsiniz.

Kullanıma hazırdır, hiç bir program, ayar değişimi işlem gerekmez.
Tak ve Çalıştır. Bağlayın ve kullanmaya başlayın.

Adaptör’ün çalışması için Cihazınızın listede 1e1 aynısının listelenmiş olması gerekir.
SADECE LİSTEDE OLAN CİHAZLARLA ÇALIŞIR !

Uyumlu Laptop, Notebook, Bilgisayarlar için Type-C çıkışını 8 Port’a çeviren ve çoklayan Adaptör HUB. 1x Type-C Cihaz çıkışını alır ve 1x HDMI + 2x USB 3.0 + 2x Kart Okuyucu (SD ve Micro-SD) + 1x Type-C Şarj + 1x Data + RJ45 LAN Ethernet Portlarına çevirir. Tak ve çalıştır özelliğine sahiptir. Hiç bir sürücü, ek program, app, ayar değişimi veyahut ek işlem gerektirmez. Plug&Play hemen kullanıma hazır. Kaliteli Alüminyum Metal Kasalı.
HDMI Çıkışı: Bu Port sayesinde Telefon veyahut Tabletinizin görüntüsünü Televizyon, Monitör veyahut Projektör’e aktarabilirsiniz. 4K UHD 30Hz ve Full-HD 60Hz Modlarını destekler. 2 Adet USB 3.0 Portu: Bu Portlar’a aynı anda 2 adet her çeşitlü USB Cihaz bağlayabilirsiniz: Klavye, Maus, Flash Bellek, Gamepad, Oyun Kolu, Kamera v.s. Bağladığınız cihazla uyumlu Plug &Play Çevre Birimerini bağlayablirsiniz.
SD ve Micro-SD (TF) Hafıza Kartı okuyucusu: Cihaz üzerinde 2 Adet Hafıza Kartı okuyucusu mevcuttur. Bu sayede Kartlarınızdaki Dosyalara ulaşır, Cihazınıza her çeşitlü dosya aktarabilir, seviyeleyebilir ve kayıt edebilirsiniz. Ağ LAN Ethernet Ağ Portu: Ağ Kablosu girişi sayesinde, evinizde veyahut iş yerinizde Modem veyahut Router’ a bağlanın ve kablolu mahalli ağınızı kullanın, İnternet’e kablolu staqbil ve güvenli girin.
2 Adet Type-C /USB-C Portları: Çevirici HUB Adaptör üzerinde ayrı ayrı Type-C / USB-C Şarj ve Data Portları bulunur. ŞARJ PORTU: Cihazınızı diğer Portları kullanırken eş zfakatnlı Şarj edebilirsiniz. Bu Şarj Yuvası 87 Watt yüksek Şarj kademesine sahiptir ve tüm Type-C cihazlarla uyumludur + DATA PORTU: her çeşitlü Type-C / USB-C cihazları bu Port’a bağlayabilir ve Data/Dosya aktarımı yapabilir, Cihazlarınızı eşleştirebilirsiniz (Synchronisation).
Şık, pratik ve dayanıklı yüksek Teknoloji ürünü. Koyu gri renkli, 15x3x1 cm ölçülerinde ve 100 gramm hafif. Kablosu 15cm. Güvenli kesintisiz kullanıma uygundur, kaliteli Alüminyum gövdesi ile ısıyı basit absorve eder. Tak&Çalıştır (Plug&Play): Hiç bir yükleme, ayar değişimi vs. gerektirmez; hemen takın ve kullanmaya başlayın. Ürüne ait Videolara buradan ulaşabilirsiniz: https://youtu.be/Nso85Rof8Zw

Yorum Yap

Yorum Yap