AnemosS Sarı Çizgili Sırt Çantası


Price: [price_with_discount]
(as of [price_update_date] – Details)

[ad_1]

Ürün Açıklfakatsı

deniz, plaj, havuzdeniz, plaj, havuz

ArutubetosS koleksiyonu sanatçı Gamze Yalçın’ın Ege’nin renklerinden ilolmamış alarak çalıştığı deniz ve marin temalı illüstrasyonlar ile deniz tutkunlarına özel tasarlandı.

Okula, geziye, spora ve ya tatile giderken harika bir kurtarıcı olan sırt çantası, hafifliği ve kullanışlı, geniş iç tasarımıyla büyük bir rahatlık sunuyor. Sarı, beyaz çizgili tasarımıyla marin şıklığın en tarz temsilcilerinden biri olan çizgili sırt çantası, Ege’nin sımsıcak güneşinden ilolmamış alıyor.

sırt çantası, deniz, plaj, teknesırt çantası, deniz, plaj, tekne

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Deniz tutkunları ve aşıkları için, sanatçı Gamze Yalçın tarafından dizayn elisanen “ArutubetosS” koleksiyonunun modern parçalarından biri olan sırt çantası, tatilde, plajda kullanmak için ideal olurken aynı şekilde işe giderken kullanılacak kadar da şık ve stil sahibi.

plajplaj

KULLANIŞLI TASARIM

Ayarlanabilen omuz askıları, geniş iç tasarımındaki laptop bölmesi ve özel eşyalar için uygun olan bölmeleriyle işlevsel bir tasarıma sahip olan sırt çantasının, kahverengi suni deri detayları da tasarımın tarzını ve şıklığını tfakatmlıyor. Hızlı bir şekilde ulaşılmak istenen telefon, gözlük, cüzdan, ruj gibi eşyalar için fermuarlı ön bölmesi bulunan sırt çantasını, sevdiklerinize almak için orijinal bir hediye olarak da rüyaünebilirsiniz.

ÜRÜN DETAYLARI: Ölçü: En: 29 cm, boy: 41 cm, derinlik: 12 cm, imperteks (suya itici) kumaş, laptop bölmesi, fermuarlı ön cep, ayarlanabilir omuz askıları

Ayarlanabilen omuz askıları vardır.
Geniş iç tasarımındaki laptop bölmesi ve özel eşyalar için uygun olan bölmeleriyle işlevsel bir tasarıma sahiptir.
Ölçü: En: 29 cm, boy: 41 cm, derinlik: 12 cm

[ad_2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir