1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Ürünleri
  3. Anself Ayarlanabilir Dikey Dizüstü Bilgisayar Standı Alüminyum Alaşımlı Tutucu Braket Soğutucu Soğutma Pedi Yerden tasarruf sağlayan ma-cbo-ok için Yedek Pro/Air/ip-ad/ip-hone/Notebook/Table

Anself Ayarlanabilir Dikey Dizüstü Bilgisayar Standı Alüminyum Alaşımlı Tutucu Braket Soğutucu Soğutma Pedi Yerden tasarruf sağlayan ma-cbo-ok için Yedek Pro/Air/ip-ad/ip-hone/Notebook/TablePrice: ₺192,99
(as of Mar 24,2021 00:48:20 UTC – Details)


karşı koruyun, çizilmez, evrensel uyumluluk. Mükemmel havacılık sınıfı alüminyum alaşımdan yapılmıştır, dış görünümü asil, zarif ve kalıcı olarak paslanmazdır.

Yerden tasarruf ve Kolay Depolfakat Storage
Sınırlı masa üstünü serbest bırakmak ve basitleştirmek için dizüstü bilgisayarınızı son derece alan verimli bir standa dikey olarak yerleştirin.

Ayarlanabilir Genişlik
Dizüstü bilgisayarlarınız veyahut kitaplarınız için 14 mm’den 73 mm’ye kadar genişlikte serbest ayarlfakat ve altındaki 4 vidayla daha çoksı. Kullanışlı ve verimli.

Sağlam ve Çevre Dostu
Sabit alüminyum alaşımlı ayak stabilite sağlar, ısıyı tabiatl olarak daha hızlı dağıtır pil gücü veyahut elektriği olmayan diğer malzemelerden daha iyidir.

Lastik Pedler – Dayanıklı ve Kararlı
İç yumuşak kauçuk ped, dizüstü bilgisayarınızı güvenli ve sabit bir şekilde sabit tutar. Alt Lastik ped onu yerinde tutar ve aşağı kaymasını ve çizilmelerini önler..

Zarif Optimal Tasarım
Üstün ısı dağılımı, korozyon önleyici ve çizilmeye karşı dirençli kum püskürtme yüzeyli entegre havacılık sınıfı alüminyum alaşımlı gövde. Hassas yuvarlak kenarlı, zarif ve kullanıcı arkadaşu.

Çeşitli Uygulfakatlar
most En popüler dizüstü bilgisayarlarla evrensel uyumlu, tabletler, akıllı telefonlar veyahut kitaplar ve daha çoksı, çok yönlü ve kullanışlı.


Renk: Gümüş

Malzeme: Alüminyum alaşım & # 43; kauçuk
Uyumluluk: dizüstü bilgisayar, tablet, dizüstü bilgisayar, PC, akıllı telefon
Ürün boyutu: 15 * 9.5 * 4.5cm / 5.9 * 3.7 * 1.8in (L * W * H)

Ürün ağırlığı: Yaklaşık. 503g / 1.1lb
Paket boyutu: 17 * 10 * 5cm / 6.7 * 3.9 * 2in (L * W * H)
Paket ağırlığı: 551g / 1.2lb

Paket listesi:
1 * Dizüstü Bilgisayar Tutucusu

Not : Kullanım kılavuzu olmayan paket listesi.

[Ayarlanabilir Genişlik] Altındaki 4 vidayla dizüstü bilgisayarlarınız veyahut kitaplarınız ve daha çoksı için 14 mm’den 73 mm’ye kadar genişlikte serbest ayarlfakat. Kullanışlı ve verimli.
[Sağlam ve Çevre Dostu] Sabit alüminyum alaşımlı ayak, herhangi bir pil gücü veyahut elektrik olmadan ısıyı diğer malzemelere göre tabiatl olarak daha hızlı dağıtır.
[Lastik Pedler – Dayanıklı ve Dengeli] İç yumuşak lastik ped, dizüstü bilgisayarınızı güvenli ve sabit bir şekilde tutar. Alt Lastik ped, onu yerinde tutar ve çizilmelerinin yanı sıra aşağı kaymasını önler.
[Zarif Optimal Tasarım] Üstün ısı dağılımı, korozyon önleyici ve çizilmeye karşı dirençli kum püskürtme yüzeyli entegre havacılık sınıfı alüminyum alaşımlı gövde. Hassas yuvarlatılmış kenar, zarif ve kullanıcı arkadaşu.

Yorum Yap

Yorum Yap