1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Ürünleri
  3. Anself Dizüstü Bilgisayar Standı Ayarlanabilir Taşınabilir Bilgisayar Yükseltici Tablet Asansör, Masa için 7 Seviyeli Yükseklik Ayarı Havalandırmalı Soğutma Dizüstü Standı 10-15.6in Dizüstü

Anself Dizüstü Bilgisayar Standı Ayarlanabilir Taşınabilir Bilgisayar Yükseltici Tablet Asansör, Masa için 7 Seviyeli Yükseklik Ayarı Havalandırmalı Soğutma Dizüstü Standı 10-15.6in DizüstüPrice: ₺128,89
(as of Mar 22,2021 02:52:02 UTC – Details)


7 Seviye Yüksekliği Ayarlanabilir – Dizüstü bilgisayar standı, dizüstü bilgisayarınızı mükemmel bir göz seviyesi için 4,3 inç’ten 6,3 inç’e yükseltebilir, berrakşunuzu düzelten ve sırt ağrısını, boyun sertliğini ve bilek ağrılarını azaltabilen toplam 7 yükseklik seçeneği. Çalışmak için çok rahat.
Universal Fit – 2,3 inç ila 7,7 inç arasında ayarlanabilir geniş aralık, dizüstü bilgisayar ve tablet standı, Macbook, ThinkPad, Surface, Chromebook, iPad Pro vb. İle uyumlu 10 – 15.6 inç arasındaki çoksı cihazı destekler.
Sağlam ve Kararlı – Üçgen destek tasarımı, kararlı ve sağlam, 13 lbs’ye (6kg) kadar destek. Tutucudaki silikon pedler bilgisayarı sıfırdan ve kaymaya karşı korur. Braketin altındaki silikon pedler, ürünün yazarken bile sabit durmasını sağlar.
Isı Dağılımı Tasarım – Dayanıklı ve hafif olan yüksek mukavemetli ABS malzemesini benimseyin. Dahası, içi boş tasarım ve öne eğim açısı, dizüstü bilgisayarınızın aşırı ısınmasını önlemek için harika bir ısı dağılımı ve tabiatl hava akışı sunar.
3 Taşınabilir ve Katlanabilir — Bu kompakt dizüstü bilgisayar sehpası yalnızca 7,3 oz ağırlığındadır ve hızla ince bir şekilde katlanabilir boyut. Kol çantasıyla her yere taşınması basitdır. Açmak ve kapatmak sadece 1 saniyenizi alır. Zfakatn ve yerden büyük oranda tasarruf edin.

Özellik:
Renk: Beyaz
Uyumlu: 15,6 inçlik dizüstü bilgisayar
Malzeme: ABS + Silikon
7 Seviye Ayarlanabilir Yükseklik Aralığı: 110mm-160mm
Ayarlanabilir Genişlik Aralığı: 60mm-196mm
* Katlanmış Boyut: 260mm-196mm
20mm / 10.2 * 2.4 * 0.8in
Ağırlık: 206g / 7.3oz

Ambalaj Listesi:
1 * Dizüstü Bilgisayar Standı
1 * Taşıma Çantası

💗 Sağlam ve Kararlı – Üçgen destek tasarımı, kararlı ve sağlam, 13 lbs’ye (6kg) kadar destek. Tutucudaki silikon pedler bilgisayarı sıfırdan ve kaymaya karşı korur. Braketin altındaki silikon pedler, yazarken bile ürünün sabit durmasını sağlar.
💗 7 Seviye Yüksekliği Ayarlanabilir – Dizüstü bilgisayar standı, dizüstü bilgisayarınızı mükemmel bir göz seviyesi için 4,3 inçten 6,3 inç yüksekliğe yükseltebilir, berrakşunuzu düzelten ve sırt ağrısını, boyun sertliğini ve bilek ağrılarını azaltabilen toplam 7 yükseklik seçeneği. Çalışmak için çok rahat.
💗 Isı Dağılımı Tasarımı – Dayanıklı ve hafif olan yüksek mukavemetli ABS malzemeyi benimseyin. Dahası, içi boş tasarım ve öne eğim açısı, dizüstü bilgisayarınızın aşırı ısınmasını önlemek için harika ısı dağılımı ve tabiatl hava akışı sağlar.
💗 Taşınabilir ve Katlanabilir – Bu kompakt dizüstü bilgisayar sehpası, yalnızca 7,3 oz ağırlığındadır ve hızla ince bir boyuta katlanabilmektedir. Kol çantasıyla her yere taşınması basitdır. Açmak ve kapatmak sadece 1 saniyenizi alır. Zfakatnınızı ve yerinizi büyük oranda koruyun.

Yorum Yap

Yorum Yap