1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Ürünleri
  3. Anself W1 2.4G Hava Fare Kablosuz Klavye Uzaktan Kumanda Kızılötesi Uzaktan Öğrenme 6 Eksenli Hareket Algılama w/Akıllı TV için USB Alıcısı Android TV KUTUSU Dizüstü Bilgisayar

Anself W1 2.4G Hava Fare Kablosuz Klavye Uzaktan Kumanda Kızılötesi Uzaktan Öğrenme 6 Eksenli Hareket Algılama w/Akıllı TV için USB Alıcısı Android TV KUTUSU Dizüstü BilgisayarPrice: ₺167,99
(as of Mar 24,2021 19:36:06 UTC – Details)


İnsanlara bilgisayarlarını, akıllı TV’lerini, android TV Kutularını, medya oynatıcılarını, set üstü kutularını doğrudan havada hareket ettirerek çalıştırmaları için benzersiz ve yetenekli bir araç sağlayabilir. Tak ve çalıştır, basit ve pürüzsüz. Mini klavye, rahat yazmaya olanak tanır. Kızılötesi öğrenme işlevi ile, TV ve diğer medya oynatıcıları kontrol etmek için farklı uzaktan kumandaları öğrenebilir.

2.4G Kablosuz Bağlantı: 2.4 USB alıcı ile G kablosuz bağlantı, tak ve çalıştır, 10 metreye kadar uzun menzilli kablosuz kontrolün keyfini çıkarın.
6 Eksenli Atalet Sensörü: 6 Eksenli atalet sensör, yön ve hız değişikliğini algılfakatyı sağlar. Cihazınızı özgürce kontrol etmek için havada hareket ettirin.
Kablosuz Klavye: 45 tuşlu mini klavye, anahtardan tuşa kaydırması rahat, kullanımı basit. Eğri modelleme tasarımı mükemmel dokunma hissi sunar.
Yaygın Olarak Kullanılan: Android, Windows ve Linux OS ile uyumludur. HTPC, Smart TV, Android TV BOX, Hepsi Bir Arada Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, projektör vb. İçin uygundur.

Not: Kızılötesi öğrenme işlevi yoktur LG, sam-sung, Sony TV’ler için destek.
Özellikler:
Marka Adı: Model Numarası: W1
İletim ve amp; Kontrol: 2.4GHz RF kablosuz
Anahtar sayısı: 57
Uzaktan Kumanda Mesafesi: 10m’ye kadar
Pil: Dahili 3.7V 300mAh lityum pil Çalışma Akımı: <9mA
Bekleme Akımı: <25uA
IR Öğrenme Fonksiyonu: Evet
CPI (Fare İşaretçisi Hareket Hızı) Ayarı: Evet Otomatik Uyku ve Uyanma: Evet
Malzeme: Plastik & # 43; silikon
Renk: Siyah
Ana Ürün Boyutu: 15.8 * 5.5 * 1.6cm / 6.22 * 2.17 * 0.65in
Ana Ürün Ağırlığı: 86g / 3.04oz Paket Boyutu: 18.0 * 9.5 * 1.8cm / 7.08 * 3.74 * 0.70in
Paket Ağırlığı: 137g / 4.84oz

Paket Listesi:
1 * Air Mouse Klavye
1 * USB Alıcısı
1 * USB Şarj Kablosu
1 * Kullanıcı Manuel

4’ü 1 arada Süper Combo: Air Mouse, Kablosuz Klavye, IR Öğrenme Uzaktan Kumanda ve Hareket Algılfakat Oyununu, dördü bir akıllı kombinasyonu destekler.
2.4G Kablosuz Bağlantı: USB alıcı ile 2.4G kablosuz bağlantı, tak ve çalıştır, 10 metreye kadar uzun menzilli kablosuz kontrolün keyfini çıkarın.
6 Eksenli Intertia Sensör: 6 Eksenli atalet sensörü, yön ve hız değişikliğini algılfakatyı sağlar. Hareket algılfakat oyunlarını oynfakatk için havada hareket ettirmeniz yeterli.
Kablosuz Klavye: 45 tuşlu mini klavye, anahtardan anahtara kaydırması rahat, kullanımı basit. Eğri modelleme tasarımı, mükemmel dokunma hissi sunar.
Yaygın Olarak Kullanılan: Android, Windows ve Linux işletim sistemi ile uyumludur. HTPC, Smart TV, Android TV KUTUSU, Hepsi Bir Arada PC, Dizüstü Bilgisayar, projektör vb.İçin uygundur.

Yorum Yap

Yorum Yap