1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Apk Dosyası Windows’ta Nasıl Açılır? Apk Dosyası Açan Yazılımlar… – Teknoloji Haberleri

Apk Dosyası Windows’ta Nasıl Açılır? Apk Dosyası Açan Yazılımlar… – Teknoloji Haberleri

60c0abce55428539b049e969.jpg

APK dosyaları cep telefonlarına özel hazırlanan dosyalardır. Windows üzerinde APK dosyalarını açmak için bazı programlardan yardım alınması gerekiyor.

APK Dosyası Windows’ta Nasıl Açılır?

Telefonlarda bazı uygulamalar, APK dosyası olarak indirilir. APK dosyaları telefonlara özel olarak kullanılan dosya türleridir. APK dosyalarının bilgisayarlarda nasıl açılacağı hakkında kişiler araştırmalar yapabiliyor. APK dosyaları bilgisayarlara indirilebilir dosyalardır. APK dosyalarını Windows’ta açılması için kişilerin bazı uygulamaları yüklemesi gerekiyor.

Yüklenecek olan uygulamalarla, APK dosyaları bilgisayarlarda açılabilir. Bilgisayara yüklenen APK dosyaları tek başına açılan dosyalar değildir. Telefon işletim sistemine göre hazırlanan dosyalar olması nedeniyle, bilgisayarlarda tek başına açılamıyor. Kişiler APK dosyalarını açmak ve kullanmak için, APK dosyalarını açabilen uygulamaları kullanması gerekir.

APK Dosyası Açan Yazılımlar

APK dosyalarını bilgisayarlarda açabilmek için, bilgisayarlara bazı yazılımlar yüklenmesi gerekiyor. APK dosyalarını açmak için kullanılan yazılımların, internet üzerinden bilgisayarla indirilmesi gerekiyor: İndirilen uygulamalar, APK dosyalarını bilgisayarlara kurarak açılmasına yardımcı oluyor. APK dosyalarını herhangi bir uygulama olmadan bilgisayarlarda tek başına açmak mümkün olan bir durum değildir. Bireylerin mutlaka yazılımları bilgisayarlarına indirmesi gerekir.

 Haber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap