1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Bang & Olufsen lüks oyuncu kulaklığını tanıttı – Teknoloji Haberleri

Bang & Olufsen lüks oyuncu kulaklığını tanıttı – Teknoloji Haberleri

6063141c5542841d488354dc.jpg

Bang & Olufsen şık tasarımlı ürünleriyle dikkat çekerken bu ürün gamına bir de oyuncu kulaklığı ekledi. Kulaklığın fiyatı 500 dolar ve bu kulaklık en az Xbox Series X kadar pahalı. Şirket, ilk kablosuz oyun kulaklığı olan Beoplay Portal’ı duyurdu. Ürün, şirketin imza niteliğindeki sofistike tasarımına sahip ve ortalama kulaklıklara oranla daha fazla özelliğe sahip.

BANG & OLUFSEN BEOPLAY PORTAL ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

Kulaklık Xbox ekosistemi düşünülerek geliştirildiği için eşleştirme düğmesine basarak Series X, Series S, Xbox One’a veyahut Xbox Kablosuz adaptörünün takılı olduğu bir bilgisayara kolaylıkla bağlanabiliyor. Öte yandan diğer cihazlar için (Bluetooth adaptörünü veriyorsanız diğer konsollar dahil) Bluetooth 5.1 üzerinden eşzamanlı bağlantıyı da destekliyor. Bu şekilde, oyun seslerinden tamamen kopmadan çağrıları yanıtlayabiliyorsunuz.

Kulaklığın siyah, gri ve lacivert olmak üzere farklı renk seçenekleri bulunuyor. Kablosuz kulaklık modelinde uyarlanabilir aktif gürültü engelleme (ANC) ve bir konsola kablosuz olarak bağlandığında veyahut USB-C aracılığıyla bir PC’ye bağlandığında otomatik olarak etkinleştirilen bir oyun ses moduna (kulaklığın şarjını da aldığı bağlantı noktası) da sahip olduğunu belirtelim. Bunların ötesinde kulaklıkta 3,5 mm giriş bulunuyor. 

Bang & Olufsen lüks oyuncu kulaklığını tanıttı

Bang & Olufsen Beoplay Portal modeli hem iOS cihazlarla hem de Android cihazlarla mobil uygulaması vasıtasıyla iletişim kurabiliyor. Cihazda sanallaştırılmış surround ses atmosferi için Dolby Atmos destekli 40 mm sürücülere yer verilmiş. Sade tasarımının altında 282 gram ağırlığında bulunuyor ve diğer Xbox kulaklıklarına kıyasla oldukça hafif olduğu anlamına geliyor. 

Bu oyun kulaklığı, hem Bluetooth hem de Xbox Kablosuz versiyonu üzerinden bağlandığınızda ve aktif gürültü giderme özelliğini kullandığınızda tek tam şarj ile 12 saate kadar dayanabilir. Sadece Bluetooth ve gürültü engelleme kullanıyorsanız, Bang & Olufsen 24 saate kadar kullanım sunabiliyor. Haber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap