İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Capcom Monster Hunter Dijital Etkinliğini Duyurdu

Capcom Monster Hunter Dijital Etkinliğini Duyurdu

pp.png
monster-hunter

Capcom, hem Monster Hunter Rise hem de Monster Hunter Stories 2 hakkında bilgiler içeren, önümüzdeki hafta gerçekleşecek yeni bir Monster Hunter Dijital Etkinliğini duyurdu.

Monster Hunter Stories 2 : Wings of Ruin 9 Temmuz’da Yayında

Monster Hunter Rise’ın Nintendo Switch’te piyasaya sürülmesinden bu yana bir aydan biraz fazla zaman geçmiş olmasına rağmen, oyuncular oyunun tadını çıkarmaya devam ediyor! Öyle ki oyun 2021’in şimdiye kadar çok satan 4. video oyunu oldu. Yeni canavarlar, silahlar, yepyeni bir Rampage modu, yeni bir Wirebug mekaniği ve daha fazlasını içeren oyun fazlası oyuncu tarafından iyi karşılandı.

ilaveten, Monster Hunter Stories 2 : Wings of Ruin, bu yaz 9 Temmuz’da hem Nintendo Switch hem de PC’de aynı anda yayınlanacak.

Canlı Yayın Etkinliği 27 Nisan’da

Twitter’da resmi Monster Hunter hesabı, 27 Nisan 2021’de yani gelecek hafta için canlı yayınlanacak olan dijital etkinliği duyurdu. Hayranlar, Monster Hunter Dijital Etkinliğine Twitch, YouTube, Facebook veyahut Twitter’da katılabilecekler. Etkinlik hakkında pek bir şey açıklanmasa da, Monster Hunter Rise için gelecek 2.0 güncellemesinin yanı sıra Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin hakkında yepyeni bilgiler edinebileceğiz.

Daha önce açıklandığı gibi, bu ayın sonlarında yayınlanacak olan  Monster Hunter Rise 2.0 güncellemesi oyuna Chameleos, Apex Rathalos ve daha fazlası gibi yeni canavarlar ekleyecek.

Monster Hunter Rise, şimdiye kadar Capcom için harikalar yarattı, hatta bu yılın Mart ayında en çok satan 2. oyun oldu. Japon video oyunu geliştiricisinin önümüzdeki haftaki dijital etkinlikte Monster Hunter hayranları için neler sakladığını görmek mutlaka ilginç olacak. Hayranlar, yeni güncellemenin ne zaman yayınlanacağını öğrenmeyi bekliyor, bazıları ise dijital etkinlk ile aynı günde yayınlanmasını umuyor.

Daha fazla içerik için tıklayın

Bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz!

Haber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap