CLASSONE G6 Gaming Notebook Sogutucu


Price: [price_with_discount]
(as of [price_update_date] – Details)

[ad_1]
MODEL: G6 Classone tarafından oyuncular için hazırlanmış özel tasarım, 6 adet fan ile dizayn elisanen soğutucu, kırmızı led aydınlatmalar ile sizi oyunun içerisine dâhil ediyor. 4 kademeli yükseklik ayarı ile lisanediğiniz açıdan oyunlara hâkim olabilir, daha sağlıklı ve ergonomik kullanım avantajına sahip olarak oyunlardan keyif almaya devam edersiniz. Sıfır açı ile yatay kullanım ve ön tarafa yerleştirilmiş iki adet USB port. ilaveten Notebook’un kaymasını engelleyen açılıp kapanabilir tutucu ayak. Sağ ve sol’a hareketli ayaklar sayesinde farklı inch notebooklar ile uyumludur.Ayakların üzerine yerleştirilmiş yumuşak pad’ler sayesinde cihazınızın kaymasını engeller. Soğutucu üzerine yerleştirilmiş açma kapfakat tuşu sayesinde sadece bilgisayarınız çalışırken aktif hale getirebilirsiniz. İki adet USB sayesinde bir tanesi ile bilgisayarınıza bağlantı yapabilir,diğerini bağımsız kullanabilirsiniz.

Classone tarafından oyuncular için hazırlanmış özel tasarım, 6 adet fan ile dizayn elisanen soğutucu, kırmızı led aydınlatmalar ile sizi oyunun içerisine dâhil ediyor.
4 kademeli yükseklik ayarı ile lisanediğiniz açıdan oyunlara hâkim olabilir, daha sağlıklı ve ergonomik kullanım avantajına sahip olarak oyunlardan keyif almaya devam edersiniz.
Sağ ve sol’a hareketli ayaklar sayesinde farklı inch notebooklar ile uyumludur.Ayakların üzerine yerleştirilmiş yumuşak pad’ler sayesinde cihazınızın kaymasını engeller.

[ad_2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir