E3, Nihayet 12-15 Haziran’da Gerçekleştiriliyor! 

[ad_1]

e3-nihayet-12-15-haziranda-gerceklestiriliyor

E3, Nihayet 12-15 Haziran’da Gerçekleştiriliyor! “Bütünüyle dijital” ve “tamamen ücretsiz” bir E3 bizi bekliyor. Şüphesiz ki içinde bulunduğumuz küresel salgın, oyun sektörünü de çok derinden etkiledi. Sektörün en önemli etkinliklerinden olan E3 üzerinde 2020’de görülmüş bir etkinlik gerçekleştirilmemişti. 2021’de ise dijital bir etkinlik olarak gerçekleştirileceği haberini sizinle paylaşmıştık.

e3-nihayet-12-15-haziranda-gerceklestiriliyor-2

Şimdi ise programın hem dijital hem de ücretsiz olarak gerçekleştirileceği teyit edildi. Daha öncelerde 15 – 17 Haziran olarak açıklanan program tarihleri 12 – 15 Haziran olarak değişti. Programın gerçekleştirileceği tarihler de belli oldu. Microsoft, Nintendo, Ubisoft, Take-Two Interactive, Capcom, Warner Bros Games, Konami ve Koch Media gibi bilinen firmalar programa katılacak. ESA tarafından paylaşılan bu duyuruda Sony, Electronic Arts ve Activision – Blizzard gibi isimlerin listede olmadığı da belirtilmişti. Listede yer almamaları dikkat çeken haberlerden biri oldu. Ki bu firmalar salgın öncesi dönemde E3’e katılım konusunda politika değişikliğine gitmişlerdi.

E3, Nihayet 12-15 Haziran’da Gerçekleştiriliyor!

Yılı dijital etkinliklerle devam ettirmeyi planlayan ESA, önümüzdeki yıl için umutlu. 2022’de ESA’nın eskiden olduğu gibi gerçekleştirilmesi hedefleniyormuş. Şartların ne getirip ne götüreceği, planlanan gibi önümüzdeki sene eski usule dönüş olabilir mi, bu yılki ilgi nasıl olacak, E3’ün geleceği nasıl şekillenecek? Bu ve bunun gibi birçok soru akıllara geliyor. Cevaplarını ise önümüzdeki dönemde öğreneceğiz. E3 ve çok daha fazlası için Hubogi sayfasını takipte kalın.[ad_2]

Haber Kaynağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir