1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Ekrana bakmayacak kişilere 24 saatte 19 bin TL ödenecek! – Teknoloji Haberleri

Ekrana bakmayacak kişilere 24 saatte 19 bin TL ödenecek! – Teknoloji Haberleri

60584b2b55428215f02e0999.jpg

ABD merkezli bir şirket ekrana bakmayacak kişiler aradığını duyurdu. 

CNN International tarafından yayımlanan bir habere göre Reviews.org, 24 saat dijital detoks yapacak kişiler arıyor. Bu kapsamda ekransız geçirilen bir güne dayanabilen kişilere 2 bin 400 dolar ödeyecek. Şu anki dolar kuruyla yaklaşık 19 bin TL’ye karşılık gelen bu rakam şirketin internet sitesinde detaylandırılıyor. İnternet sitesinde yer alan açıklamada,’’ cihazlarınızdan bir günlüğüne kurtulmak gibi bir arzunuz varsa ve ödeme almak istiyorsanız, sizin için mükemmel bir fırsat’’ diyor.

ŞİRKET İNTERNET SİTESİNDE BAZI YÖNERGELER SUNDU

Adaylarda aranan bazı özellikler de bulunuyor. Bu özellikler arasında sosyal medyaya mutlaka hakim olmak ve teknolojiye meraklı olmak yer alıyor. Detoks sırasında uzak kalınması gereken cihazlar arasında ise akıllı telefon dışında televizyon, video oyunları, bilgisayarlar, akıllı saatler ve akıllı ev cihazları yer alıyor.

Şirket araştırmaya katılan kişiler için cihazlarını saklayacağı bir kit oluşturmak için 200 dolarlık bir Amazon hediye kartı da hediye edecek. Bu kit içinde daktilo, kağıt, boya seti gibi günlük hayatta aslında kullanılan ürünler bulunuyor.

Başvurular 26 Mart 2021 tarihine kadar devam ediyor ancak Türkiye’deki kişiler maalesef katılamıyor.Haber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap