Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Açıklandı!

[ad_1]

Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Açıklandı!
Epic Games Store Ücretsiz Oyunu Açıklandı!

Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun kampanyasına tüm hızıyla devam ediyor. Kullanıcı sayısını giderek yükselten oyun platformu, oyunseverlere birbirinden farklı türlerde oyunları ücretsiz olarak sunuyor. 2021 başlangıcında verdiği ücretsiz oyunlarla bizleri çok mutlu eden Epic, geçtiğimişz günlerde de oldukça güzel oyunları bizlerle buluşturmuştu. Geçtiğimiz hafta Horizon Chase Turbo ve Sonic Mania oyunlarını hediye eden Epic, bu hafta oldukça ilgi çekici bir bulmaca oyunuyla karşımıza çıkıyor. The Spectrum Retreat oyununu kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Ücretsiz olacağı duyurulan The Spectrum Retreat oyununu kütüphanenize eklemek için 8 Temmuz saat 18.00’a kadar süreniz var. Epic Games Store üzerinden kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu kampanya boyunca elde ettiğiniz diğer oyunlar gibi bu oyunu da dilediğiniz anda oynayabileceksiniz. Oyunu bilgisayarınıza yükleyebilmek için ilk olarak Epic Games istemcisini indirmeniz gerektiğini de hatırlatalım.

The Spectrum Retreat

The Spectrum RetreatDan Smith tarafından geliştirilen ve 2018 yılında Ripstone tarafından yayınlanan oyun, size asla unutamayacağınız bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

The Spectrum RetreatThe Spectrum Retreat, yakın gelecekte geçen zorlayıcı, birinci şahış bakış açısıyla oynanan bir bulmaca oyunu. Dış dünyadan izole ama rahatsız edici bir sığınak olan The Penrose otelinde uyanarak hikayenize başlıyorsunuz. Değerli bir misafir olarak The Penrose’un koridorları ve misafir odalarında gezintiye çıkabilirsiniz.

The Spectrum RetreatEtkileyici art deco oteli keşfetmeye başladığında hem The Penrose’un hem de oradaki kalışını çevreleyen belirsizliklerin gizemlerini açığa çıkartmaya başlayacak. Gerçeği ortaya çıkarma arzun renk kodlu bulmacalar, akıl almaz fizik zorlukları ve gerçek niyetini ortaya çıkarmanın büyüyen korkusundan oluşan bir düzenle engelleniyor.[ad_2]

Haber Kaynağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir