1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Epic Games Store Ücretsiz Oyununu Almayı Unutmayın!

Epic Games Store Ücretsiz Oyununu Almayı Unutmayın!

Epic-Games-Store-Ucretsiz-Oyununu-Almayi-Unutmayin.png
Epic Games Store Ücretsiz Oyununu Almayı Unutmayın!
Epic Games Store Ücretsiz Oyununu Almayı Unutmayın!

Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun kampanyasına tüm hızıyla devam ediyor. Popülaritesini hızla artıran oyun platformu, kullanıcılarına birbirinden çeşitli türlerde oyunları sunuyor. Yeni yıla oldukça etkili bir giriş yapan Epic Games Store ile Ocak ayının ardından Şubat ayını da harika bir şekilde kapatıyoruz. Bu ay ise platformun hediye ettiği ücretsiz oyunlar pek çok oyuncuyu mutlu etti. For The King, Metro: Last Light Redux, Halcyon 6: Starbase Commander, Absolute Drift, Rage 2, Surviving Mars, Tales of the Neon Sea ve The Fall bu haftaya kadar ücretsiz edilmiş oyunlar arasında yer aldı. Bu hafta ücretsiz olan oyun ise 3 out of 10: Season Two.

Bu hafta ücretsiz olacağı duyurulan 3 out of 10: Season Two oyununu kütüphanenize eklemek için 15 Nisan saat 18.00’a kadar süreniz var. Epic Games Store üzerinden kütüphanenize eklediğiniz takdirde sonsuza kadar sizin olacak. Bu kampanya boyunca elde ettiğiniz diğer oyunlar gibi bu oyunu da dilediğiniz anda oynayabileceksiniz. Oyunları bilgisayarınıza yükleyebilmek için ilk olarak Epic Games istemcisini indirmeniz gerektiğini hatırlatalım.

3 out of 10: Season Two

3 out of 10: Season TwoAbsürt ve konuyla ilgili tuhaflıklarla baş eden dünyanın en kötü oyun stüdyosundaki geliştiricilerin maceralarına katıl. 3/10’dan daha iyi puan alacak bir oyun yapabilecekler mi? Takipte kal ve öğren.

3 out of 10: Season Two“3 out of 10″den daha yüksek puan alacak bir oyun yapmak için çabalayan Shovelworks Studios’un önünde kafein destekli süper güçler, duyarlı yapay zekâlar ve rakip oyun stüdyoları gibi engeller bulunuyor. Acaba bu Sezon nihayet başarabilecekler mi?

Dünyanın oynanabilir ilk sitcomunun ikinci sezonunda hedefinize ulaşabilecek misiniz? Anlatım odaklı mini oyunlar, sevgi dolu ve hicivli bir bakışla seni oyun geliştirmenin perde arkasına götürüyor.

3 out of 10: Season Two Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi

Windows 7/8/10 [64 bit]

İşletim Sistemi

Windows 7/8/10 [64 bit]

İşlemci

3.0 GHz Intel Core i5 veyahut AMD FX

İşlemci

3.5 GHz Intel Core i5 veyahut AMD FX

Bellek

8 GB RAM

Bellek

8 GB RAM

Depolama

1 GB

Depolama

1 GB

DirectX

DirectX 11

DirectX

DirectX 11

Ekran Kartı

2 GB VRAM ile Nvidia GTX 660 veyahut AMD Radeon HD 7870

Ekran Kartı

4 GB VRAM ile Nvidia GTX 960 veyahut AMD Radeon HD 7990

Haber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap