EVOS Esports & Uninterested Unicorns Espor ve NFT Ortaklığı

[ad_1]

evos-esports-uninterested-unicorns-projede-isbirligi-yaparken-asyadaki-ilk-esports-x-nft-ortakligi

EVOS Esports & Uninterested Unicorns Asya’daki ilk Espor ve NFT Ortaklığını Gerçekleştirdi! Güneydoğu Asya’nın 1 numaralı espor organizasyonu, kendi özelleştirdiği 1/1 NFT’si ile gelecek vaat eden NFT üretim projesi Uninterested Unicorns ile işbirliği yaparak bu yılın NFT alanına giriyor. Aynı zamanda Asya’daki ilk Espor ve NFT işbirliğini de işaret ediyor.

Espor ve NFT Ortaklığı

Singapur merkezli NFT şirketi olan NEX10 LABS tarafından orijinal bir NFT projesi olan Uninterested Unicorns, Ethereum aracılığıyla 6900 NFT’nin geliştirilip satılmasıyla Eylül 2021’de ilk halka açık satışını gerçekleştirecek. Sonrasında Ağustos 2021’de 3.4 milyar işlem hacmi ile şu anda dünyanın en büyük NFT pazaryeri olan OpenSea’de de işlem görecek. EVOS Esports’un Mythical Unicorn koleksiyonu aracılığıyla kendi tamamen özelleştirilmiş NFT’sine sahip olduğunu, çoğunlukla NFT ve Blockchain etkileyicileri için ayrılmış. EVOS bu listedeki ilk espor takımı olacak.

evos-esports-uninterested-unicorns-projede-isbirligi-yaparken-asyadaki-ilk-esports-x-nft-ortakligi-1Asya’nın En Büyüklerinden EVOS ile İşbirliği

NEX10 LABS, Vietnam ve SEA’da 2017’de Team Flash adlı bir e-spor organizasyonu kurulan Terence Ting tarafından kuruldu ve yönetimi sağlandı. Terence Ting, “Amacımız, EVOS Esports ve Uninterested Unicorns arasındaki bu yenilikçi ilk işbirliği ile espor ve oyun izleyicilerini NFT alanına tanıtmaktır” dedi. Mobile Legends, Free Fire ve League of Legends: Wild Rift’te birden fazla dünya şampiyonluğu ile Asya’nın en büyük espor takımlarından olan EVOS, tüm sosyal medyada 100 milyondan fazla kişiye ve aylık 500 milyondan fazla izlenmeye sahip. EVOS Esports & Uninterested Unicorns Espor ve NFT Ortaklığı!

 

 [ad_2]

Haber Kaynağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir