İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Fall Guys Godzilla kostümünü Mağazaya Geri Getirdi

Fall Guys Godzilla kostümünü Mağazaya Geri Getirdi

fall-guys-godzilla.jpg
fall-guys-godzilla

Resmi Fall Guys Twitter hesabı, hayranların en sevdiği Godzilla kostümünü Sezon 4 oyuncuları için mağazaya geri getirdiğini duyurdu.

Fall Guys’ın yepyeni sezonu olan 4. Sezon bugün başlıyor ve beraberinde yepyeni fütüristik bir tema getiriyor. Son zamanlarda Fall Guys için, Sezon 4 yama notları yayınlandı ve oyunculara yepyeni seviyeler, özellikler ve hata düzeltmeleri dahil olmak üzere tüm yeni içeriğin bir özeti verildi.

Bununla birlikte, geçmişin sevilen bir kostümü yeni fütüristik sezonla birlikte geri dönüş yapacak. Resmi Fall Guys Twitter hesabı, hayranların en sevdiği Godzilla kostümünün 24 Mart’ta oyuncuların 10 kron karşılığında satın alabilecekleri oyun içi mağazaya geri döneceğini doğruladı.

Toho İmzalı Godzilla Fall Guys’ın Gözdesi

Fall Guys’da ki Godzilla kostümü mutlaka oyunun bugüne kadar ki en ilginç temalarından biri. Geçtiğimiz Ekim ayında haberi kaçırmış olanlar için Fall Guys, Toho ile işbirliği yaparak Godzilla kostümünü ortaya çıkardı.

Toho, Studio Ghibli ve Pokemon anime filmlerinin yanı sıra birçok farklı kaiju filmi ürettiği bilinen Japonya’nın en büyük film stüdyolarından biridir. Fall Guys’ın Toho ile resmi olarak işbirliği yapabilmesi ve otantik Godzilla tasarımından bir görünüm oluşturması oldukça dikkat çekici.

Ek olarak, Godzilla kostümünün mağazada ne kadar kalacağı belli değil. İlgilenen oyuncular, önümüzdeki günlerde oldukça sevilen bu kostüm için hazır olarak beklemeli ve şimdiden kronlar almaya başlamalıdır. Fall Guys, Switch, Xbox One ve Xbox Series X / S için çalışmalardaki bağlantı noktalarıyla artık PC ve PS4’te mevcuttur.

Daha fazla içerik için tıklayın

Bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz!

Haber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap