FIFA 22 İçin Trailer Yayınlandı!

[ad_1]

FIFA 22 İçin Trailer Yayınlandı!
FIFA 22 İçin Trailer Yayınlandı!

Dünya’nın en popüler futbol oyun serilerinden biri olan FIFA için yeni oyunu görmemize az kaldı. EA Sports tarafından geliştirilen ve her yıl yeni bir versiyonu çıkan serinin yeni oyunuyla ilgili bir trailer yayınlandı. FIFA 22 hakkında önemli bilgiler paylaşılmasa da oyundaki önemli teknolojilere dikkat çekiliyor.

EA Sports FIFA Twitter hesabı üzerinden yapılan bir paylaşımda 7 saniyelik kısa bir video yayınlandı. #PoweredByFootball ibaresi yer almıştı. Hypermotion teknolojisiyle ilgili de kısa bir ön gösterim olan videodaki en dikkat çeken detay ise 11 Temmuz’un işaret edilmesi oldu. Bildiğiniz üzere İngiltere ve İtalya arasında oynanan Avrupa Şampiyonası final mücadelesi de bu tarihte gerçekleşti. Final mücadelesine yakın saatlerde ise bir trailer yayınlandı.

Trailer

YouTube ve diğer sosyal medya hesaplarından da yayınlanan bu videonun açıklama kısmında ”Yeni Hypermotion Technology ile futbol oynanışında devrime hazır olun” ifadesi yer alıyor. 1 dakika 40 saniye süren bu videoda birçok yıldız futbolcu da yer alıyor.

FIFA 22

Merakla beklenen yeni oyun EA Play aboneleri için 22 Eylül’de erken erişime açılacak.  Hypermotion Technology’nin sadece PlayStation 5, Xbox Series X|S ve Stadia versiyonlarını destekleyeceğini belirtmekte fayda var.

FIFA 22 Çıkış Tarihi

FIFA 22 için çıkış tarihi belli oldu. 8 Ekim’de çıkış yapacak oyunun kapak yıldızı geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da Kylian Mbappé olacak. Yıldız futbolcu oyun çıktığında ise 22 yaşında olacağı için güzel düşünülmüş diyebiliriz.

FIFA 22 Sürümler27 Eylül’de pre-order yapan oyunculara 10 saatlik sınırlı bir oynama hakkı verileceği duyuruldu. Oyunu önceden satın alan oyuncuların 1 Ekim 2021’de oyunu kısıtlama olmadan oynamaya başlayabilecekleri belirtildi.

FIFA 22 Ultimate Sürüm konsollarda 700TL’ye, PC tarafında ise Steam’de 560TL’ye ön siparişe açılmış durumda.[ad_2]

Haber Kaynağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir