1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Forspoken Oyunundan Yeni Görüntüler – Hubogi

Forspoken Oyunundan Yeni Görüntüler – Hubogi

Forspoken-Oyunundan-Yeni-Goruntuler.png
Forspoken Oyunundan Yeni Görüntüler
Forspoken Oyunundan Yeni Görüntüler

Geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen PlayStation 5 sunumunda ilk kez karşımıza çıkan Project Athia’dan yeni haberler var. Yalnızca kısa bir teaser ile gösterilen Project Athia’nın resmi olarak Forspoken olarak adlandırıldığı duyuruldu. 2019 yılında çıkan Final Fantasy XV ile aklımıza kazınan Luminous Productions tarafından geliştirilen oyun Square Enix tarafından yayınlanacak. Aslına bakacak olursanız Luminous Productions, Square Enix’in Final Fantasy XV’i geliştirmesi için ayrı olarak kurulmuş bir stüdyosu.

Forspoken

Luminous Productions’ın ikinci oyunu olmasına rağmen PS5 sunumunda kendisine yer bulmuştu. “Oyunların Geleceği” isimli etkinlikte Project Athia olarak kısa bir teaser ile tanıtılan oyun artık yeni bir isme sahip. Geçtiğimiz günlerde oyunun yeni isminin Forspoken olduğu açıklandı. ilaveten oyunla ilgili birçok detayla birlikte oldukça güzel bir fragman da yayınlandı.

PlayStation 5 ve PC için geliştirilmekte olan oyunun oldukça iyi grafiklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Fragmanda da gördüğümüz üzere oyun fantastik bir evrende geçiyor. Hikaye odaklı bir açık dünya oyunu ile karşı karşıyayız. Ana karakterimiz ise Frey Holland isimli bir kadın. Tehlikenin her yerde kol gezdiği oyunda, ejderhalar ve mutant yaratıklar bulunuyor.

ForspokenBoss savaşları üzerine odaklanılan bir oyun olduğunu yalnızca fragmana bakarak söyleyemeyecek olsak da, gördüğümüz yaratıkların çok özel olduğu aşikar. Hızlı savaşlar ve parkur mekanikleriyle aksiyon dolu bir oyunun bizleri beklediğini ifade edelim.

Forspoken Çıkış Tarihi

ForspokenForspoken için henüz net bir çıkış tarihi verilmedi. 2022’de çıkacağı duyurulan oyun PlayStation 5 ve PC geliştiriliyor. PC’de ise hangi platformlarda yayınlanacağı henüz açıklanmadı. Ancak NVIDIA GeForce Türkiye Twitter hesabından oyunla ilgili bir paylaşım yapıldı.

Peki sizler oyunla ilgili neler düşünüyorsunuz. İlk bakışta oyunun dünyası, oynanışı ve düşmanlar sizleri heyecanlandırdı mı?. Bu oyunda bizleri nelerin beklediği konusundaki tahminlerinizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Bu tarz oyun haberleri için bizleri takip etmeyi unutmayın.

Haber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap