1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Ürünleri
  3. Handmade World Erkekler ve kadınlar için deri kurye çantası, 45,7 cm, erkek evrak çantası, dizüstü bilgisayar çantası, en iyi bilgisayar omuz çantası, okul çantası yıpranmış çanta (33 x 45,7 cm)

Handmade World Erkekler ve kadınlar için deri kurye çantası, 45,7 cm, erkek evrak çantası, dizüstü bilgisayar çantası, en iyi bilgisayar omuz çantası, okul çantası yıpranmış çanta (33 x 45,7 cm)Price: ₺1.811,49
(as of Mar 25,2021 19:19:41 UTC – Details)


Kolej ofisiniz ve diğer kullanımlar için mükemmel bir yol arkadaşı – Gerçek deriden elde üretilmiştir.
Ofis veyahut kolaj için dizüstü bilgisayar, dosya, klasör ve eşyalar gibi örutubetli eşyalarınızı taşımak için bir şeye ihtiyacınız var. Deri dizüstü bilgisayar çantamız tüm ihtiyaçlarınız için mükemmeldir.
Ölçüler: 45,7 cm genişlik, 33 cm yükseklik, 12,7 cm derinlik.
Renk: Kahverengi.
Malzeme: Gerçek deri (keçi derisi).
Koruma: Dizüstü bilgisayarın güvenli saklanması için dizüstü bilgisayar dolgusu.
El yapımı dünyada kalite ile çalışıyoruz, Deri omuz çantamızın astarı altında, dizüstü bilgisayarınızı darbelere ve çizilmelere karşı korumak için özel bir dolgu vardır.
Çift kalite kontrolü.
Bizim için müşteri memnuniyeti bir zorunluluktur.
Uyarı: Çantalar, ambalaj alındıktan sonra oluşan hafif bir deri kokusu vardır, lütfen birkaç saat açık tutun ve kullanıma hazırdır.
Varyasyon: Bu deri çanta erkek deri için kurye çantası olarak mükemmeldir, kadın deri için kurye çantası deri, golf çantası, dizüstü bilgisayar çantası, deri çanta, kamera çantası, deri çanta, deri çanta, deri çanta, deri çanta, deri çanta, deri bilgisayar çantası, iş deri çantası, kurye çantası, erkekler için dizüstü bilgisayar çantası
Kokusuz, markalı ürün, yüksek kaliteli işçilik, ithal deri çanta
Ölçüler (G x Y x D): Yaklaşık 45,7 x 33 x 12,7 cm (belgeler, dizüstü bilgisayar/notebook, netbook, klasörler için mükemmel).
İç kısımda dizüstü bilgisayar ve dosyalar ve klasörler için dolgulu, 2 fermuarlı cep, dış tarafta 1 küçük cep, 2 yan cep, her tarafta 1 adet. !
Doğal işlenmiş, güçlü, yalnız yumuşak keçi derisi ve sağlam kanvas astar.
Bu ürün erkekler için kurye çantası olarak kullanım için mükemmeldir, kadın derisi, kurye çantası, deri, golf çantası, dizüstü bilgisayar çantası, deri çanta, kamera çantası, deri çapraz çanta, deri bilgisayar çantası, iş deri çanta, kurye çantası, deri dizüstü bilgisayar çantası

Yorum Yap

Yorum Yap