1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Huawei Watch 3 tanıtıldı: HarmonyOS tabanlı akıllı saat! – Teknoloji Haberleri

Huawei Watch 3 tanıtıldı: HarmonyOS tabanlı akıllı saat! – Teknoloji Haberleri

60b7945955428205fc38d938.jpg

Akıllı saatler oldukça büyük dikkat çekiyor. Özellikle karantina döneminde giyilebilir teknolojiye olan ilginin artmasıyla akıllı saat modellerinde bir artış yaşandı. Bir süredir beklenen ve tanıtılmasıyla dikkat çeken Huawei Watch 3, farklı kayış seçenekleri ile sade bir tasarım sunuyor. 

HUAWEI WATCH 3 TANITILDI ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

Huawei bizleri akıllı saat tarafında iki model ile karşılıyor: Watch 3 ve Watch 3 Pro. Yuvarlak bir yapıda sunulan bu akıllı saat modeli, dışarıdan bakıldığında klasik saatler gibi duruyor. Bu ise Huawei’in daha önceki akıllı saatlerinde tercih ettiği bir strateji oluyor.

Watch 3, 1,43 inç boyutlarında 466×466 piksel çözünülürğünde ve 326 ppi yoğunluğunda bir ekranla bizleri karşılıyor. Öte yandan AMOLED yapıda olan bu akıllı saatin ekranı aynı zamanda 60 Hz ekran yenileme hızı ve 1.000 nit parlaklık ile karşımıza çıkıyor. Saat yoğun kullanımda 3 günlük bir kullanım sunuyorken, özel kullanım modunda 14 güne kadar bir kullanım sunuyor. Akıllı saat aynı zamanda kandaki oksijen miktarını ölçebilen bir sensöre sahip ve vücut sıcaklık ölçümü de gerçekleştirebiliyor.

Huawei Watch 3 tanıtıldı: HarmonyOS tabanlı akıllı saat

Huawei Watch 3 Pro ise biraz daha farklı ve klasik bir tasarıma sahip. Akıllı saat genel anlamda Watch 3 modeliyle aynı özellikleri taşıyor olsa da ondan farklı olarak 5 günlük yoğun kullanım sunuyor. Ek olarak özel modu açıkken bu saat ile 21 gün geçirebiliyorsunuz. Baz modeliyle birlikte toplamda 100 farklı sporu otomatik bünyesinde bulunduran akıllı saatlerin fiyatları da belli oldu. Watch 3’ün başlangıç fiyatı 410 dolarken Watch 3 Pro modeli için 515 dolarlık bir fiyat biçilmiş.Haber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap