1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Instagram hesabı nasıl açılır? ‘Instagram yeni hesap açma’ linki

Instagram hesabı nasıl açılır? ‘Instagram yeni hesap açma’ linki

60a4f20055428413a0e9fe44.jpg

Dünya çapında kullanıcısı giderek artan Instagram kızışan sosyal medya rekabetindeki yerini korumaya devam ediyor. Öncelikle fotoğraf paylaşma amacıyla ortaya çıkan Instagram dünya genelinde pazarlama aracına dönüştü. İş veyahut kişisel hesap açmak isteyeler için karışık gözüken Instagram’da yeni hesap açma işlemi birkaç adımdan oluşuyor. Numara veyahut e-posta yoluyla yeni Instagram hesabı açma işlemi hemen yapılabilir. Ancak Instagram’da dondurulan hesabı açmak için birkaç gün bekleme şartı var. Yeni Instagram hesap açma işlemi bilgisayar üzerinden veyahut IOS ve Android mobil akıllı telefonlara kolayca indirilip hesap açılabilir. Andorid uyumlu telefonlar için Instagram Play Store uygulamasından, IOS işletim sistemi için App Store’dan indirilebiliyor. Bilgisayar üzerinden Instagram hesabı açmak için uygulamanın resmi internet sitesine giderek açmak mümkün.

Yeni Instagram Hesap Açma Linki

Instagram hesabı nasıl açılır Instagram yeni hesap açma linki

Telefondan Yeni Instagram Hesap Açma

Telefondan yeni Instagram hesabı açmak isteyenlerin öncelikle uygulamayı indirmeleri gerekiyor. Android cihazlarda Play Store, IOS cihazlarda ise App Store uygulaması kullanılarak indirilebilir. Uygulamayı telefonda açtıktan sonra;

– Karşınıza gelen ekranda “Hesabın yok mu?” butonuna tıklayın

– E-posta veyahut numara ile kaydol butonuna basın ve bilgileri girin

– 1. satırda yer alan kullandığınız e-posta veyahut telefon numarasını girin

– 2. satıra isim soyisim bilgisi yazın

– 3. satıra istediğiniz kullanıcı adını girin

– 4.satırda şifreniz yazarak “Kaydol” butonuna basın

Bilgisayarda Yeni Instagram Hesap Açma

– Instagram ana sayfasına gidin

-Alt kısımda kaydol yazan butona basım

– E-posta veyahut numaranızı girin

– Kullanıcı adı ve şifrenizi girin

– Kaydol tuşuna basın

 

Intagram’da Dondurulan Hesabı Açma

Büyük küçük herkesin kullandığı fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Instagram’da açma gibi kalıcı olarak kapatma veyahut dondurma işlemi de bulunuyor. Ancak bu seçeneklerin arasında en çok tercih edilen hesap dondurma oluyor.

– Öncelikle Insagram’da dondurulan hesabı açma işlemi için 1 ve ya 2 gün beklemek gerekiyor.

– Aksi takdirde kullanıcı adı ve şifre girildiğinde uyarı ile karşılaşmak mümkün. Bu durum dondurma işlemi devam ederken giriş işleminin Instagram tarafından farkediliyor.

– 24-48 saat bekleme süresi doldurulduktan sonra kullanıcı adı ve şifresiyle Instagram hesabına girilebiliyor. Bu durumda hesabımız aktif hale geliyor.

 

 

Haber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap