1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Instagram PP Büyütme Nasıl Yapılır? Programsız Profil Fotoğrafı Büyütme

Instagram PP Büyütme Nasıl Yapılır? Programsız Profil Fotoğrafı Büyütme

60ab60bb55428711106e33cd.jpg

Kurulduğu günden bu yana dünya genelinde popülaritesini sürdüren sosyal medya platformu Instagram’ı eğlenceli hale getiren yanlarından birisi de hiç şüphesiz fotoğraf ve videoları. Günümüzde akıllı telefonlardan çekilen fotoğraflar Instagram’a saniyeler dahili yüklenip kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Yaklaşık 1 milyarı aşan kullanıcı sayısıyla üne kavuşan Instagram’da fotoğrafları tam boyutta görmek mümkün değil. Çünkü Instagram, en fazla 1080p x 1350p görüntü boyutuna izin veriyor. Fotoğrafınız bu boyutun altındaysa Instagram otomatik olarak fotoğraflarınızı büyütüyor. Çözünürlük daha yüksekse, Instagram fotoğrafınızı sıkıştırarak yeniden boyutlandırıyor. ilaveten Instagram profil fotoğrafları kırpılmış dairesel, küçük versiyon şeklinde gözüküyor. Basit adımlarla Instagram hesabınızda ekli olmayan kişilerin PP’sini görmek mümkün olabiliyor.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme Nasıl Yapılır?

1- https://izoomyou.com/tr/ linkine tıklayarak profil fotoğrafı büyütme sitesine gidin.

2- izoomYou logosunun altında yer alan arama kutucuğuna fotoğrafını büyütmek istediğiniz profilin Instagram kullanıcı adını yazın ve “Enter” tuşuna basın.

3- Sayfanın aşağı kısmında resmin tam boyutu yer alacak. Sağ tıklayıp resmi farklı kaydet butonuna tıklayarak fotoğrafı bilgisayarına indirebilirsiniz. 

Instagram Kullanıcı Adı Nasıl Öğrenilir?
Instagram profiline girdikten sonra ismin üzerinde yer alan alanda ilgili profilin kullanıcı adını öğrenebilirsiniz.

Instagram PP Büyütme Nasıl Yapılır Programsız Profil Fotoğrafı Büyütme


Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme Uygulaması Var Mı?

Her ne kadar birçok kişi tarafından internet siteleri aracılığıyla sunulan profil fotoğrafı araçları bilgisayarda kullanılabilir olsa da mobil cihazlarda profil fotoğrafını büyütmek için bazı mobil uygulamaları kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar her ne kadar mantıklı olsa da mutlaka aralarından güvenilir olanları kullanmanız gerekiyor.

Android ve iOS Cihazlardan Instagram PP Büyütme

Android veyahut iOS işletim sistemine sahip cihazlar kullanıyorsanız, AppStore veyahut Google Play üzerinden Instagram profil resmi büyütme programı indirmeniz gerekiyor. İndirdiğinizde, tam boyutlu profil fotoğraflarını görmek için;

– Cihazınız üzerinden uygulamayı açın,

– Arama bölümüne profil fotoğrafını tam şekliyle görmek istediğiniz kullanıcının adını yazın,

– Açılan pencerede dairesel fotoğrafa dokunun ve tam profil fotoğrafı açılacaktır.

Tıpkı bilgisayar üzerinde yaptığınız gibi, uygulama tüm Instagram hesaplarında çalışmaktadır.

 

 

 Haber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap