1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Ürünleri
  3. KALE-ELECTRON, 5in1 Type-C, USB-C veyahut Thunderbolt-3 uyumlu Bilgisayar, Laptop, Notebook ve Macbook’lar ile uyumlu Ürün 5 özellikli Çevirici Çoklayıcı Adaptör HUB: 4K HDMI Görüntü ve Ses + Full HD VGA Görüntü + AUX 3.5 inch stereo Ses Çıkışı + Hızlı USB 3.0 + Type-C Şarj Portu (PD) Portu . 5 in 1 Type-C USB-C ThunderBolt-3 Multimedia Çoğaltıcı Adaptör HUB

KALE-ELECTRON, 5in1 Type-C, USB-C veyahut Thunderbolt-3 uyumlu Bilgisayar, Laptop, Notebook ve Macbook’lar ile uyumlu Ürün 5 özellikli Çevirici Çoklayıcı Adaptör HUB: 4K HDMI Görüntü ve Ses + Full HD VGA Görüntü + AUX 3.5 inch stereo Ses Çıkışı + Hızlı USB 3.0 + Type-C Şarj Portu (PD) Portu . 5 in 1 Type-C USB-C ThunderBolt-3 Multimedia Çoğaltıcı Adaptör HUBPrice: ₺225,00
(as of Apr 01,2021 13:28:35 UTC – Details)


Uyumlu Bilgisayarlar için USB Type-C çıkışını 5 Porta çevirici çoklayıcı Adaptör HUB:
HDMI Ses Görüntü çıkışı + USB 3.0 Portu + Type-C Şarj Portu + VGA Görüntü Çıkışı + AUX 3.5Inch Ses Çıkış Port’u:
 
– HDMI Çıkışı:
Ekran içeriğini Görüntü ve Ses olarak komple Televizyon, Monitör, Projektör HDMI girişine aktarır. Gecikme veyahut kopma olmaz, stabil ve tam akıcı aktarır.
4K UHD (3840×2160@30Hz) ve Full-HD (1920×1080@60Hz) Modlarını destekler.
 
 
– USB 3.0 Aksesuar Portu:
Bu USB Girişine her çeşitlü Flaş Bellek, Kart Okuyucu, Maus, Klavye, Oyun Kolu, YENİ NESİ SSD Hard Disk gibi, cihazınızla uyumlu tüm USB Plug&Play Aksesuarları takabilir, uyumlu Telefon Tablet, Laptop, Notebook, MacBook gibi Cihazınızda USB Aksesuarları kullanabilirsiniz.
Örnegin; Flaş Belleğinizdeki dosyalara ulaşır, kullanır ve seviyeleyip tekrar Flaş Belleğinize yükleyebilirsiniz.
Cihazınıza Klavye ve Maus ekleyerek, kullanım basitlığı sağlayabilirsiniz.

 
– Type-C Şarj Portu üzerinden Cihazınızı şarj edebilirsiniz.
 
– VGA Görüntü çıkışı:
Bu Porta VGA Monitör veyahut Projektör bağlanabilir ve Full-HD Modunda 1920×1080 Görüntü aktarımı sağlanabilir.
 
– HDMI ve VGA Portlarından aynı görüntü eş zfakatnlı FULL-HD alınabilir.
 
– AUX Ses Çıkış Portu:
Bu Port üzerinde Ses Sistemi, Kulaklık veyahut Projektör/Monitör Ses Girişine bağlantıu yapabilir ve Sesi harici Cihazlara aktarabilirsiniz. AUX SES PORT’U SADECE HDMI veyahut VGA GÖRÜNTÜ CIHAZI BAĞLANTISI SAĞLANDIĞINDA ÇALIŞIR.
 
Tüm 5 Port’u aynı anda kullanabilirsiniz.
 
 
Kullanıma hazırdır, hiç bir program, ayar değişimi işlem gerekmez.
Tak ve Çalıştır. Bağlayın ve kullanmaya başlayın.
 
 
SADECE LİSTEDE OLAN CİHAZLARLA ÇALIŞIR !
 
Uyumlu Laptop, Notebook, Bilgisayarlar için Type-C çıkışını 5 Port’a çeviren ve çoklayan Adaptör HUB. 1x Type-C Cihaz çıkışını alır ve 1x HDMI Görüntü ve Ses + 1x USB 3.0 + 1x Type-C Şarj Portu (PD) + VGA Görüntü + 1x AUX Ses Portlarına çevirir. Tak ve çalıştır özelliğine sahiptir. Hiç bir sürücü, ek program, app, ayar değişimi veyahut ek işlem gerektirmez. Plug&Play hemen kullanıma hazır. Kaliteli Alüminyum Metal Kasalı.
HDMI Çıkışı: Bu Port sayesinde Telefon veyahut Tabletinizin görüntüsünü Televizyon, Monitör veyahut Projektör’e aktarabilirsiniz. 4K UHD 30Hz ve Full-HD 60Hz Modlarını destekler. 1 Adet VGA Çıkışı: Bu Porta her çeşitlü VGA Görüntü girişi olan Cihaz bağlayabilirsiniz. VGA çıkışı FUll-HD 1920×1080 @ 30p. HDMI ve VGA Çıkışları aynı anda kullanılabilinir. Aynı Görüntü eş zfakatnlı HDMI ve VGA ekranda gösterilebilinir.
3.5 Inch AUX Ses Çıkışı: Bu çıkış herhangi bir HDMI veyahut VGA ekran bağlandığında aktif olur ve Cihaz çıkışınızı analog Audio Ses olarak dışarı aktarmanızı sağlar. Örneğin ses çıkışına kulaklık bağlayabilir veyahut AUX kablosu ile Ses sistemine aktarabilirsiniz. 1 Adet USB 3.0 Portu: Bu Porta her çeşitlü USB Aksesuar bağlayabilirsiniz: Klavye, Maus, Flash Bellek, Gamepad, Oyun Kolu, Fotoğraf Makinası v.s. Bağladığınız cihazla uyumlu Plug &Play Çevre Birimerini bağlayabilirsiniz.
Çevirici HUB Adaptör üzerinde ayrı ayrı Type-C / USB-C Şarj Portu bulunur. ŞARJ PORTU: Cihazınızı diğer Portları kullanırken eş zfakatnlı Şarj edebilirsiniz. Bu Şarj Yuvası 87 Watt yüksek Şarj kademesine sahiptir ve tüm Type-C cihazlarla uyumludur.
Şık, pratik ve dayanıklı yüksek Teknoloji ürünü. Koyu gri renkli, 7x5x1,5 cm ölçülerinde ve 75 gramm hafif. Kablosu 13cm. Güvenli kesintisiz kullanıma uygundur, kaliteli Alüminyum gövdesi ile ısıyı basit absorve eder. Tak&Çalıştır (Plug&Play): Hiç bir yükleme, ayar değişimi vs. gerektirmez; hemen takın ve kullanmaya başlayın. Ürüne ait Videolara buradan ulaşabilirsiniz: https://youtu.be/Nso85Rof8Zw

Yorum Yap

Yorum Yap