KALE-ELECTRON, TÜM Type-C USB-C ThunderBolt-3 çıkışlı Laptop, Notebook, Macbook ve Bilgisayarlar ile uyumlu Ürün USB 3.0 OTG Adaptör. Type-C USB-C ThunderBolt-3 çıkışına her türlü USB Aksesuar bağlayın: USB Flaş Bellek, USB Kart okuyucu, USB Kulaklık, USB Klavye ve Maus, USB Oyun Kolu, USB Fotoğraf Makinası ve daha fazlası. Type-C çıkışlı TÜM Cihazlar ile uyumludur: Acer, Asus, Apple, Casper, Dell, Google, GM, HP, HTC, Huawei, Lenovo, LG, Oppo, Samsung, Sony, Vestel, Xiaomi ve daha fazlası.


Price: [price_with_discount]
(as of [price_update_date] – Details)

[ad_1]
Type-C, USB-C ve ThunderBolt-3 Cihaz çıkışını USB 3.0 Giriş yuvasına çeviren OTG Adaptör.

Tüm Type-C, USB-C ve ThunderBolt-3 Cihazlarla uyumludur.

  • Telefon Type-C giriş yuvasına USB uçlu her çeşitlü Cihaz bağlfakatnızı sağlar.
  • Bu OTG Adaptör ile Type-C girişli Telefonunuza uyumlu tüm USB Cihaz ve Aksesuarları takabilir ve Telefonunuzda kullanabilirsiniz:
  • Örneğin; USB Klavye-Maus, USB Flaş Bellek, USB Oyun Kolu, USB Kart Okuyucu, USB Fotoğraf Makinası, USB HUB ve daha çoksı.

 

  • Telefon ve Tabletlerin yanısıra; PC, Laptop, Notebook ve Apple Mac Book’ların Type-C / USB-C / ThunderBolt-3 çıkışı ilede uyumludur.
  • Plug&Play ( Tak ve çalıştır) özelliğine sahiptir.
  • Hiç bir sürücü veyahut ek işlem gerektirmez.
  • Kullanılan kaliteli Chip mümkün olan en yüksek Type C ve USB 3.0 (Teorik Hız 10Gb/s) hızında işlem sunar.

Type C (USB-C) Bağlantı noktasına sahip tüm cihazlar için kullanabilirsiniz:

  • Akıllı Telefon, Navigasyon, Dijital Fotoğraf Makinası, MP3 Çalar ve benzeri tüm Type-C girişli cihazlarla uyumludur.

 
Type-C ( USB-C ) girişi olan Tüm Marka ve Modellerle uyumludur.

  • Örnek Markalar: Acer, Asus, Apple, Casper, Dell, Google, GM, HP, HTC, Huawei, Lenovo, LG, Oppo, Samsung, Sony, Vestel, Xiaomi ve çok daha çoksı.

Tüm Type-C, USB-C ve ThunderBolt-3 Cihazlarla uyumludur. Telefon, Tablet, Laptop, MacBook veyahut Bilgisayar Type-C giriş yuvasına USB uçlu her çeşitlü Cihaz bağlfakatnızı sağlar. Örneğin; USB Klavye-Maus, USB Flaş Bellek, USB Oyun Kolu, USB Kart Okuyucu, USB Fotoğraf Makinası, USB HUB ve daha çoksı.
Örnek Uyumlu Telefon, Tablet, Laptop, MacBook ve Bilgisayar Markaları: Acer, Asus, Apple, Casper, Dell, Google, GM, HP, Huawei, HTC, Lenovo, LG, Samsung, Sony, Vestel, Xiaomi ve çok daha çoksı.
Kaliteli ve sağlam Üründür. Kablo uzunluğu yaklaşık 15cm’dir. USB 3.0 ve 3.1 hızlı protokole uyumludur, teorik 10Gb/s aktarım hızı ve 80 Watt Şarj&Güç (PD) desteği sunar. Yanısıra USB 2.0 Cihazlarlada aşağı yönde uyumludur.
Bağlantıyı önce USB kısmına sıkıca yapın, ardından hazır ucu Cihazınızın Type-C yuvasına tam ve sıkı bir şekilde takın. Telefonunuza bağlantının sıkıca yapıldığından, OTG’nin tam bir şekilde Cihazınıza oturduğundan emin olun. Bağlantıya engel olacak kalın veyahut enli kılıfınız varsa, Kılıfı çıkartarak bağlantı yapın. OTG’nin eğilip bükülmesine neden olabilecek kullanım şekillerinden uzak berrakn.
Ürünlerimize ait tanıtım videolarını KALE-ELECTRON Youtube kanalımızdanda izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCrH9aXzr5RVSM-HUDZnOjPA

[ad_2]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir