İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Katlanabilir yapıdaki iPhone için tarih verildi! – Teknoloji Haberleri

Katlanabilir yapıdaki iPhone için tarih verildi! – Teknoloji Haberleri

608f9fc85542820da4d14ead.jpg

Katlanabilir telefonlar Samsung, Huawei ve Xiaomi gibi markaların telefon modeli ürettiği bir alan. Haliyle bir diğer akıllı telefon üreticisi olan Apple‘dan da katlanabilir yapıdaki telefonu bekleniyor. Apple analisti Ming-Chi Kuo yeni bir tarih verdi.

KATLANABİLİR iPHONE NE ZAMAN GELİYOR?

Apple’ın bu yılın son aylarında tanıtmayı planladığı bir iPhone 13 serisi bulunuyor. Akabinde teknoloji devinin katlanabilir iPhone için düğmeye bastığı da söyleniyor. Bir süredir aldığı patentler ile telefonun varlığından haberdar oluyorduk. Şimdi ise telefonun ne zaman çıkacağına dair bazı tahminler bulunuyor. 

Katlanabilir yapıdaki iPhone için tarih verildi

Kuo, isabetli iPhone yorumlarıyla dikkat çekerken, merak edilen akıllı telefon modeli için 2023 yılını işaret ediyor. Bir süredir yaşanan çip sorununun 2023 yılına kadar çözülmesi ve yeni telefonların da tedarik sorununa takılmaması bekleniyor. 

Peki bu katlanabilir iPhone nasıl olacak? Kuo’ya göre telefon 8 inçlik bir ekrana sahip olacak. Elbette ekranda OLED panel yer alacak ancak yine de telefonun gelmesi gecikebilir deniyor. Haber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap