Keymobile Azerion Tarafından Satın Alındı!

[ad_1]

keymobile-azerion-tarafindan-satin-alindi

Keymobile Azerion Tarafından Satın Alındı! Bu yıl Azerion ekibine dahil olan 3. İsveçli firma Keymobile oldu. Azerion bu yıl içinde gerçekleştirdiği satın alımlara bir yenisini daha ekledi. İsveçli mobil reklamcılık firması olan Keymobile, Azerion listesine katıldı.

Keymobile, alıcıların ilgisini çeken, yaratıcı mobil reklam biçimlerinin geliştirilmesini sağlayan oldukça başarılı bir reklamcılık firması. Azerion bu satın alımı ile birlikte, 2021 Ocak ayından bu yana 3. İsveç merkezli firma satın alımını gerçekleştirmiş oldu.

Azerion, merkezi İsveç olan Keymobile’ı satın alarak Avrupa platformunda daha da güçleniyor.

keymobile-azerion-tarafindan-satin-alindi-1

Yatırım İskandinavya’da büyük ilgi gördü

Hızla gelişen dijital oyun ve para kazanma platformu Azerion, merkezi İsveç olan mobil reklamcılık şirketi Keymobile’ı satın aldığını belirtti. Keymobile’ın, Azerion platformuna dahil olması, şirketin Avrupa yayıncıları ve reklamcılarına en kapsamlı ve entegre reklam teklifini sunma tutkusu olduğunu doğruluyor.

Ocak 2021’den bu yana şirket, Nasdaq Stockholm borsasında 200 milyon Euro’luk tahvil listesinin gelirlerini kullanıp gerçekleştirdiği üçüncü İsver satın alımı oldu. Bu satın alım, İskandinav ve Kuzey Amerikalı kurumsal yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Keymobile Azerion Tarafından Satın Alındı

Satın alım ile ilgili yorum yapan Azerion Nordics Başkan Yardımcısı Patrik Fagerlund şunları dile getirdi: “Keymobile’in platformumuza entegrasyonu, medya alıcıları veyahut satıcıları olsun, müşterilerimize dünya genelinde daha fazla reklam teknolojisi çözümleri ve içeriği sunma çabalarımızı destekleyecektir. İskandinav ülkeleri ve ötesi, mevcut teklifimiz ile yeni sinerjiler yaratıyor. Bu yeni satın almanın, reklamverenlerimizin hedeflerine ulaşmasına en iyi şekilde yardımcı olacağını umuyoruz.“ Keymobile ve çok daha fazla haber için Hubogi sayfasını takipte kalın.

 

 

 [ad_2]

Haber Kaynağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir