1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Ürünleri
  3. Konferans Mikrofonu – Profesyonel Konferans Usb Mikrofon Bilgisayar Masaüstü için 360° PC Windows ve Mac Tak ve Çalıştır Kaydı Sessiz Düğmesi ile Kolay Kurulum Güncelleme

Konferans Mikrofonu – Profesyonel Konferans Usb Mikrofon Bilgisayar Masaüstü için 360° PC Windows ve Mac Tak ve Çalıştır Kaydı Sessiz Düğmesi ile Kolay Kurulum GüncellemePrice: ₺1.119,34
(as of Mar 23,2021 11:14:22 UTC – Details)USB bilgisayar mikrofonları, konferans mikrofonları, yüksek kaliteli malzemeleri stil ile birleştirir ve 360 derece pikapları mükemmel ses kalitesi ve maksimum kapsfakat alanı sunar. Çevrimiçi toplantılar, iş toplantıları, podcast ve negotiasyonlar, video/sesli sohbetler, Skype, oyunlar ve daha çoksı için idealdir.
Özellikler:
► USB serbest sürücü tak ve çalıştır, süper uzun mesafe pikap, 3 metre yarıçap tesirli alım, yüksek sadakat yüksek çözünürlüklü ses.
► Çok geniş frekans tepkisi, hızlı geçiş ve ultra yüksek hassasiyet ile 360 derece ses toplayabilir.
► Aynı görünüme ve pay elveda deyin, gözlerinizi daha iyi hale getirmek için benzersiz bir tasarım ile tasarım doludur.
► İster evde, ofiste veyahut otelde, taşıması ve kullanımı çok basitdır. Çok seyahat edenler için ultra taşınabilirdir.
Özellikler:
►Ses örnekleme frekansı: 32 kHz.
►İletişim modu: Tam çift yönlü eş zfakatnlı konuşma
►Eko iptali: 58 dB’den daha yüksek
►AGC (Ses Otomatik Kazanç Kontrolü) fonksiyonunu destekler
►SPK: 4Ω8W hoparlör
►Çalışma gerilimi: 4,5 V ~ 5,5 V.
►Ürün boyutu: 130 mm X 130 mm X 30 mm
►Ağırlık: 120 g / 280 g
Ürün içeriği:
►1 x mikrofon.
1 x Kullanım kılavuzu (Türkçe olmayabilir).
Hizmetimiz
Ürünlerimizin yüksek kalitede olduğunu garanti ediyoruz. Herhangi bir problemuz veyahut problemuz varsa, lütfen bize bildirin. Ürünlerimizden memnun kalmanız için size en iyi hizmeti sunacağız.

► Mükemmel ses netliği: Yüksek kaliteli ses sinyali iletimi, USB mikrofonların küçük sinyalleri yakalfakatsını ve sesinizi net ve canlı bir şekilde genişletmesini sağlar. Sesle konuşmanıza gerek yok. Yüz yüze iletişim kurmanızı sağlar.
► Kolay toplfakat mesafesi: USB mikrofonlar sesleri uzak mesafeden alır, böylece insanlar büyük bir odada veyahut uzakta olduğunuzda duyabilir. ilaveten, telcinin nerede oturduğu örutubetli değil, uzaktan ofis odadaki herkesi duyabilir.
►Kolay kurulum ve kullanım: Bu PC mikrofon, ek sürücü olmadan kullanılabilen ve herhangi bir yazılım yüklenmesini gerektirmeyen bir USB bağlantı noktasıdır. Sadece Mac/PC USB bağlantı noktasına takın. Tak ve çalıştır.
►Güzel ve taşınabilir: USB mikrofon yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve dokunduğunuzda rahat bir his verir. Masaüstünü süsler ve aynı zfakatnda yerden tasarruf sağlar. Taşıması basit, cebinize yerleştirilebilir ve taşıması çok rahattır.
►Çok fakatçlı kullanım: USB mikrofon, konferanslar, röportajlar, podcast’ler ve aile taşımacılığı için çok kullanışlıdır. Kayıt, YouTube, Twitch, skype, FaceTime, oyun vb. Kullanım sırasında herhangi bir problem yaşarsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Yorum Yap

Yorum Yap