1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Ürünleri
  3. Logitech MK470 Slim Combo Kablosuz Klavye Mouse Seti, Beyaz, Nano USB Alıcı ile 2,4 GHz Bağlantı, 10mt. Çekim Mesafesi, Türkçe Q Klavye, PC / Laptop ile Uyumlu

Logitech MK470 Slim Combo Kablosuz Klavye Mouse Seti, Beyaz, Nano USB Alıcı ile 2,4 GHz Bağlantı, 10mt. Çekim Mesafesi, Türkçe Q Klavye, PC / Laptop ile UyumluPrice: ₺435,56
(as of Mar 31,2021 07:24:00 UTC – Details)


Sayısal tuş takımına ve 12 adet FN kısayoluna sahip olan bu kompakt klavye, ihtiyacınız olan tüm tuşları sunar. Hareket halindeyken de çalışabilmek için ince mouse’u rahatlıkla dizüstü bilgisayar çantanıza veyahut cebinize koyabilirsiniz.

MK470 Slim Combo sadeliğiyle öne çıkar. İnce profilli, minimalist tasarıma sahip klavye ve mouse sayesinde masanız daima seviyeli ve şık görünür.
Kullanımı basit, tak ve çalıştır USB alıcı, 10 metrelik mesafede2 2,4 GHz hızında güçlü bir kablosuz bağlantı sunar. Bu, seviyeli ve kablolardan arınmış bir çalışma masasına ve cihazlarınızı istediğiniz yere koyma özgürlüğüne sahip olacağınız anlamına gelir.
8 aylık mouse pil ömrü ve 36 aylık klavye pil ömrüyle, pilin biteceğinden endişe etmenize gerek kalmaz. Her iki aksesuar da kullanılmadıkları zfakatn pil tasarrufu sağlayan uyku moduna geçer.
Yüksek kaliteli kullanım sunmaktadır
Logitech marka ürün

Yorum Yap

Yorum Yap