1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Ürünleri
  3. Microcase 7-17 inch Macbook Notebook Laptop için Aluminyum Stand 6 Kademeli Masaüstü Tutucu – AL2510

Microcase 7-17 inch Macbook Notebook Laptop için Aluminyum Stand 6 Kademeli Masaüstü Tutucu – AL2510Price: ₺120,00
(as of Mar 29,2021 23:25:53 UTC – Details)Evde, ofiste, seyahatte, Laptopunuzu sırtınız ağrımadan rahat bir şekilde kullanın! 6 Kadelemeli ayarlanabilir tasarımı ile değişik yüksekliklere basitca ayarlanabilir ve ergonomik kullanım sağlar.
Katlanabilir tasarımı sayesinde çok az yer kaplar. Laptop kullanırken sırt ve bel ağrılarını önler. Laptop ısınmalarının önüne geçer.
Ürün Özellikleri: * 6 Kademeli ayarlanabilir yüksekli ve açı * Boy : 23 cm En : 22 cm * 7 inch ile 17 inch arasındaki cihazlarla uyumludur. * Boyun zorlanmalarını ve göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olur * Kauçuk pedleri cihazınızın kaymasını önler * Saniyeler içersinde basit kurulum * Katlanabilir tasarımı sayesinde seyahat ederken çantanızda basitca taşıyabilirsiniz.
* Şık ve estetik dizayn * Hafif ve portatif * Dayanıklı kaliteli alüminyum malzemeden üretilmiştir. * Oluşan açı ile cihazın ısınmasının önüne geçer ve cihazınızın kullanım ömrünü uzatır. * Isınma kaynaklı performans problemlerini engeller, bilgisayarınızı gerçek performansında kullanmanıza yardımcı olur. * Isınmadan dolayı kapanmaların önüne geçer.
Paket İçeriği: 1 Adet 7-17 inch Macbook Notebook Laptop için Aluminyum Stand 6 Kademeli Masaüstü Tutucu (AL2510)

Yorum Yap

Yorum Yap