Mobidictum Business Network #2 Mobil Oyun Dünyasını Buluşturuyor

[ad_1]

Mobidictum’un bu yıl ikincisini düzenlediği “Mobidictum Business Network #2” başlıyor. 1-3 Eylül arasında devam edecek etkinlik Türk mobil oyun yapımcılarını ve sektörün yatırımcılarını buluşturmayı hedefliyor.

Mobil oyuna destek

Türk mobil oyun şirketlerinin dünyaya açılma yolundaki çalışmalarını desteklemek ve yatırımcıların Türk mobil oyun dünyasını tanımasını sağlamak amacıyla düzenlenen “Mobidictum Business Network #2”, 1 Eylül’de başladı. Online olarak gerçekleştirilen etkinlikte mobil oyun dünyasına dair her şey ele alınıyor. Etkinlikte yer alacak oyun dünyasının deneyimli isimleri çeşitli konuşmalar gerçekleştirerek oyun geliştiricilere deneyimlerini aktaracak.

mobidictum-business-network-mobil-oyun-dunyasini-yeniden-bulusturuyor-1

Dopdolu bir etkinlik içeriği

Türkiye ve Dünya’dan büyük oyun şirketlerinin de katılacağı etkinlikte, oyun dünyasına yatırım yapmak isteyen yatırımcılar da bulunacak. ilaveten oyun geliştirme aşamalarında destek sağlayıp, oyun kalitesini artıracak servis sağlayıcıları da etkinliğin bir parçası olarak yer alacak. Oyun dünyasının geliştiricileri, çalışanları ve yatırımcılarını bir araya getiren etkinlikte gizli yeteneklerin keşfedilmesi için “Indie Showcase” de düzenlenecek.

Mobil oyun dünyasının her alanından isimlerin yer alacağı bu etkinliğe katılmak için siz de https://events.mobidictum.biz adresini ziyaret edebilirsiniz.[ad_2]

Haber Kaynağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir