1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Ürünleri
  3. MOOV Antialias Oyuncu-Bilgisayar ve Gece Sürüş Gözlüğü

MOOV Antialias Oyuncu-Bilgisayar ve Gece Sürüş GözlüğüPrice: ₺259,00
(as of Mar 23,2021 13:21:47 UTC – Details)


Zararlı ışınlardan gözlerinizi koruyun Gece ve gündüz sürüşlerinde, bilgisayar karşısında, sisli havalarda, avlanma zfakatn içinderında hem gözlerinizi koruyup hemde performansı maksimuma çıkarabilirsiniz. Bilindiği üzere bilgisayar ışığı gözler için son derece zararlıdır. Gözlerimiz kızarır, yaşarır, sık sık dinlendirme gereksinimi duyarız. Bilgisayar ekranına ürünümüz ile bakmak göz sağlığınız için hayati örutubet taşır. 12×1 filtreli özel camları bilgisayar ekranından gelen zararlı ışınların gözünüze ulaşmasını engeller. Bilgisayardan gözlerinizi koruyun Bilindiği gibi bilgisayar ekranının ışığı gözler için son derece zararlıdır. Ancak işimiz gereği de olsa saatlerimizi bilgisayar karşısında geçirmek berrakmundayız. Gözlerimiz kızarır, yaşarır, sık sık dinlendirme gereksinimi duyarız. Bilgisayar ekranına MOOV Gözlük ile bakmak göz sağlığınız için hayati örutubet taşır. 12×1 filtreli özel camları bilgisayar ekranından gelen zararlı ışınların gözünüze ulaşmasını engeller. Sürüşlerde gözünüzü koruyun Gece ve gündüz sürüşlerinde gözünüz yüksek miktarda ışığa maruz kalır. Bu berrakm sürüş sırasında tehlike yaratmasının yanı sıra gözünüzde kalıcı hasarlara da neden olur. Gece sürüşlerinde MOOV’un 12×1 filtreli özel camları sizi tüm bu olumsuzluklardan koruyacaktır. Kaza riskini minimuma indirin Özel polarize kaplfakat lens ile üretilen sarı renkteki Anti-Glare gözlük, Avrupa ve Amerika’da özellikle sürücüler tarafından gece sürüşlerinde kullanılan ışık ve yansıma önleyici özel bir üründür.

Gece ve gündüz sürüşlerinde, bilgisayar karşısında, sisli havalarda, avlanma zfakatn içinderında hem gözlerinizi koruyup hemde performansı maksimuma çıkarabilirsiniz.
Uzun süreli oyun deneyiminizi maksimum performansa çıkarır. Dijital göz yorgunluğunu minimum seviyeye indirir. MOOV barındırdığı Aquila özelliği sayesinde göz yorgunluğunu %82’ye kadar azaltır.
Hiç olmadığı kadar odaklan. AIM’ini bir üst noktaya taşı. MOOV, Ax2 teknolojisi ile odaklanmanızı bir üst seviyeye çıkarıyor.
Saatler süren oyun partilerinde gözleriniz zararlı ışınların tesirsine eskisi kadar maruz kalmayacak. MOOV, AIM-PRO özelliği ile UVA, UVB ve zararlı mavi ışınlardan gözlerinizi korur.
MOOV, dijital dünyadan maksimum performansı alman için üretildi.

Yorum Yap

Yorum Yap