1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Ürünleri
  3. #N/A Alüminyum Bilgisayar Yükselticisi, 10-18 İnç Dizüstü Bilgisayar ile Uyumlu Masa için Ergonomik Dizüstü Bilgisayar Standı – Gümüş

#N/A Alüminyum Bilgisayar Yükselticisi, 10-18 İnç Dizüstü Bilgisayar ile Uyumlu Masa için Ergonomik Dizüstü Bilgisayar Standı – GümüşPrice: ₺120,00
(as of Mar 24,2021 20:37:47 UTC – Details)


Açıklfakat:
– 10 ila 18 inç dizüstü bilgisayarlar için uygundur
– Sağlam ve taşınabilir – Ofis bilgisayar standı tfakatmen kalınlaştırılmış alüminyum alaşımdan yapılmıştır, böylece stand daha sağlamdır ve daha az sallanmaz.
– İnce kompakt stant yükselir. Mükemmel bir göz seviyesi sağlar ve boynun ve omuz ağrılarını azaltır. ilaveten stantın kenarı o kadar pürüzsüzdür ki çizilmekten korur.
– Havalandırmalı asansör masa standı sadece iki tutucuya sahiptir yalnız tfakatmen düz değildir, böylece ısıyı havalandırmak ve dizüstü bilgisayarınızı aşırı ısınmasını önlemek için daha çok alan vardır. ilaveten ince stand altında klavye ve fare gibi ofis eşyalarınızı seviyeleyebilirsiniz.

Özellikler:
– Boyut: 260 x 250 x 65 mm/10,24 x 9,84 x 2,56 inç

Paket İçeriği:
1 adet dizüstü bilgisayar standı

Not:
1. Asıl ürün rengi, farklı ışık koşulları ve monitörlerden kaynaklanan farklılıklar nedeniyle, resimde görünenlerden biraz farklı olabilir.
Manuel ölçüm nedeniyle 1-3 mm farklılık olabilir.

Mağazamıza hoş geldiniz, alışveriş deneyiminin tadını çıkarın, istediğiniz şeyi evden çıkmadan alabilirsiniz.
10 ila 18 inç tüm dizüstü bilgisayarlar için uygundur – Dizüstü bilgisayar standı 10 ila 18 inç tüm dizüstü bilgisayarlara uyar
Sağlam ve taşınabilir – Ofis bilgisayar standı tfakatmen kalınlaştırılmış alüminyum alaşımdan yapılmıştır, böylece stand daha sağlamdır ve daha az sallanmaz.
İnce kompakt stant öne çıkıyor. Mükemmel bir göz seviyesine sahiptir ve ekranınızın üzerine çıkmasını önler, böylece boyun ve omuz ağrılarını azaltır. ilaveten ayaklığın kenarı o kadar pürüzsüzdür ki sizi çizilmelere karşı korur.
Daha iyi soğutma ve masaüstünüzü seviyeli tutun – Havalandırmalı asansör masa standı sadece iki tutacak eline sahiptir yalnız tfakatmen düz değildir, bu nedenle sıcaklığın havalandırılmasını ve dizüstü bilgisayarınızın aşırı ısınmasını önlemek için daha çok alan vardır. ilaveten klavye ve fare gibi ofis eşyalarını ince stant altında seviyeleyebilirsiniz.
Boyut: 260 x 250 x 65 mm/10,24 x 9,84 x 2,56 inç

Yorum Yap

Yorum Yap