1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Ürünleri
  3. Opolar LC06 Laptop Fan Soğutucu Sıcaklık Ekranlı

Opolar LC06 Laptop Fan Soğutucu Sıcaklık EkranlıPrice: ₺399,00
(as of Mar 30,2021 11:47:16 UTC – Details)OPOLAR LC06 dizüstü bilgisayar soğutma seviyeeği, dizüstü bilgisayarınızı soğutmak ve aşırı ısınmadan kurtarmak için en iyi fırsatı sunar. Yenilikçi ve kompakt tasarım, LED tempp ekran, 13 farklı hız ve iki yönlü kurulum sayesinde bu soğutma seviyeeği mükemmeldir. Oyun, HD film izlemek veyahut çok sayıda uygulfakat çalıştırmak gibi birçok faaliyet varsa dizüstü bilgisayar her zfakatn serin kalır.
Uyumluluk ve kullanım basitlığı
Kendi geliştirdiğimiz PCB elektrik kartı, birinci sınıf Japon çift küreli turbo ve yeni ABS, endüstriyel plastik LC06 5000 çalışma saatinin üzerinde çalışmasını garanti eder, bu da 2 ila 3 yıl yorucu bir kullanıcıya ve hatta daha uzun süre normal kullanım için daha uzun süre dayanabilir. Soğutma seviyeeği 3 silikon kapak kullanılmıştır, böylece yanlarda veyahut arkada havalandırma delikleri olan çoksı dizüstü bilgisayar için uygundur. Germe kolları dizüstü bilgisayar soğutma seviyeeğini yaratıcı bir şekilde sıkıştırmak için tasarlanmıştır, bu da havada hareket edebilir veyahut asılabilir. Dizüstü bilgisayarınızı çalışırken veyahut LAN partisinde hareket ettirmek istediğinizde çok uygundur.
Akıllı ve sessiz çalışma.
İki farklı model ile havalandırma hızını otomatik ve manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Araç modelinde soğutma seviyeeği akıllı bir şekilde hava emişini dizüstü bilgisayar tarafından oluşturulan sıcaklığa göre ayarlar. Dizüstü bilgisayar kapatıldığında, soğutma seviyeeği de hazırdır. Manuel ayar sayesinde 13 farklı hız mevcuttur, maksimum hız dakikada 5000 devir/dakikaya kadar ulaşabilir. Soğutma seviyeeği çok sessiz çalışır, 70 dBm’den çok değildir ve en hızlı hızda çalıştırılabilir.

Soğutucunun yüksek performanslı çalışması sayesinde dahili ve dış dizüstü bilgisayarların sıcaklığını dakikada 10 – 20 ℃ rüyaürür, bu da dizüstü bilgisayar soğutma çerçevesinden çok daha iyidir.
Yan veyahut arka tarafta hava delikli dizüstü bilgisayarlar için bu plan özellikle dizüstü bilgisayarların CPU işlemine çok çok yük bindiren oyun dizüstü bilgisayarları veyahut sistemleri için uygundur. MacBook veyahut 0,4 inçten küçük kalınlığa sahip diğer dizüstü bilgisayarlar için önerilmez.
LED ekranlı yeni model hava deliklerinin hava basıncını dinamik olarak gösterir. 13 farklı yel hızı ve gürültü sınıfı, otomatik şekil konusunda ultra sessizlik ve manuel olarak 70 dB’den küçük çoksı ses çıkarır.
İki çeşit montaj: Doğrudan montaj hızlı bir uygulfakat bulur; 3M yapışkan bant patentli yaylı kelepçe ile hareket ederken soğutucuyu dizüstü bilgisayara sabitler.
Otomatik ve manuel şekiller vardır. Japonya’dan sunulan kaliteli motor en az 5000 saat çalışma süresini garanti eder.

Yorum Yap

Yorum Yap