İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. PS Plus Nisan 2021 Oyunları Açıklandı!

PS Plus Nisan 2021 Oyunları Açıklandı!

PS-Plus-Nisan-2021-Oyunlari-Aciklandi.png
PS Plus Nisan 2021 Oyunları Açıklandı!
PS Plus Nisan 2021 Oyunları Açıklandı!

Sony oyun severleri mutlu etmeye devam ediyor. PlayStation Plus abonelerini Mart ayında dört oyun hediyesi bekliyor. Önümüzdeki ay boyunca PS Plus aboneleri 3 adet oyuna ücretsiz olarak sahip olabilecek. Bu oyunlar ise oldukça güzel ve kaliteli yapımlar. PS Plus Nisan 2021 oyunları bol aksiyonlu yapıları ve yenilikçi oyun dinamikleriyle oyunculara keyifli vakit geçirtecek.

PlayStation 4 sahiplerini iki ve PlayStation 5 sahiplerini ise üç ücretsiz oyun bekliyor. PS Plus Nisan 2021 Oyunları; aklını kaçırmış insanlarla ve yaratıklarla zorlu bir mücadele içerisine gireceğiniz Days Gone, yine zombilerle dolu korku oyunu Zombie Army 4: Dead War ve oyun tarihinin köklü serilerinden Oddworld: Soulstorm PS5 sahiplerine ücretsiz olarak verilecek.

Days Gone

Eski motosiklet çetesi üyesi olan ve ölümün çepeçevre sardığı topraklarda yaşama tutunacak bir sebep arayan ganimet avcısı Deacon St. John’ın yerine geç. Değerli eşya ve silah üretecek ekipmanlar bulmak için terk edilmiş yerleşkeleri yağmala veyahut şansını, adil ticaret veyahut daha kanlı yollarla hayatını sürdürmeye çalışan diğer afetzedelerde dene.

İnsanoğlu küresel bir salgın kriziyle dibe vurdu ve Kaçık olarak bilinen vahşi yaratıkların istilası altında. Zorlu Pasifik Kuzeybatısı’nda yeni bir hayata başlarken atacağın ilk adımlar, aynı zamanda son adımların olabilir.

Zombie Army 4: Dead War

Tüyler ürpertici nişancı oyununda Hitler’in sürüleri daha fazlası için geri geliyor! Zombi mahşerinden insanlığı kurtarmak için verdiğin savaşta, 1940’ların Avrupa’sında tiksindirici doğaüstü düşmanlar, destansı silahlar ve 1-4 oyuncu için hazırlanan, rahatsız edici yeni bir deneyim seni bekliyor!

Sniper Elite 4’ün yaratıcıları tarafından geliştirilen oyun, Röntgenli Ölüm Kamerası ile geri dönüyor! Direniş güçleri Zombi Hitler’i yendi ve Cehenneme gönderdi, ancak ölüler hiç olmadığı kadar büyük bir açlıkla yeniden doğdu! Cesetlerle dolu kanallarda karanlığın güçleriyle savaş, bir Zombi Hayvanat Bahçesinde hayatta kal ve daha önce kimsenin gidip hikâyesini anlatabilecek kadar yaşayamadığı karanlık, akıl almaz yerlere yolculuk et!

Oddworld: Soulstorm

Oddworld: Soulstorm yepyeni bir görsel ve sinematik atılım yapıyor. Patlayıcı bir karışıklığı mümkün kılan yeni akıllı mekanikler ve düzenlenen yeni cihazlar buna destek oluyor. Sınırları zorlanan karışık bir toplumun destansı hikâyesinin karanlık bir anlatımı.

Haber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap