1. Ana Sayfa
 2. Gündem
 3. Rainbow Six Quarantine Sistem Gereksinimleri Sızdırıldı!

Rainbow Six Quarantine Sistem Gereksinimleri Sızdırıldı!

Rainbow-Six-Quarantine-Sistem-Gereksinimleri-Sizdirildi.png
Rainbow Six Quarantine Sistem Gereksinimleri Sızdırıldı!
Rainbow Six Quarantine Sistem Gereksinimleri Sızdırıldı!

Ubisoft uzun zamandır Rainbow Six serisinin yeni oyunu üzerinde çalışıyor. Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine olarak adlandırılan oyun, çok oyunculu bir yapım olacak. Taktiksel FPS türündeki oyunda içerik ve hikayenin de ön planda olacağı eşli oynanabilen bir yapı oluşturulmaya çalışılıyor. ilaveten Rainbow Six Siege’in geniş operatör kadrosundan da ilham alındığını belirtelim.

Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine

Tom Clancy’s Rainbow Six QuarantineRainbow Six® Quarantine, Ubisoft Montreal’de, bütünü parçalarından çok daha çarpıcı olacak bir oyun geliştirmek üzere markanın uzun soluklu eşli oynanan taktiksel nişancı oyunlarından ve Rainbow Six® Siege’in kapsamlı operatör oyuncu kadrosundan ilham alan yepyeni bir ekip tarafından geliştiriliyor.

Rainbow Six® Siege’in geçen yılki Salgın etkinliği bu grubun tutkunlarını ateşleyen bir kıvılcım oldu ve bundan bir yıl sonra bugün, gerçekten kışkırtıcı bir vizyonla geri döndüler: derin, tamamen yeniden tasarlanmış, eksiksiz bir oyun deneyimi.

Rainbow operatörleri, tamamen yeni bir mutasyona uğramış yabancı parazit cinsiyle karşı karşıya kalacak. İnsanlara ve çevrelerindekilere yerleşen bu yeni düşman, hiç olmadığı kadar daha ölümcül ve zor.

Karantinaya her adım attığınızda, siz ve takımınızın her şeyi riske atmasına ve gergin, kaotik, tamamen öngörülemeyen görevlere başlamaya hazırlanın.

Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine Sistem Gereksinimleri

Tom Clancy’s Rainbow Six QuarantineOyunun kapalı test aşamasında uzun süredir geliştirildiğini biliyoruz. Daha önce bir şekilde sızdırılan sistem gereksinimleri olmuştu. Ancak bu sefer Ubisoft tarafından bir açıklama getirildi. Belirttikleri sistem özelliklerinin oyunun erken sürümüne ait olduğunu belirten Ubisoft, ilerleyen günlerde farklı bir sistem gereksinimi listesiyle karşımıza çıkabileceğini de hissettirdi.

Oyunun sızdırılan sistem gereksinimlerine baktığımızda:

Minimum (1080P, 30 FPS, Düşük Ayarlar)

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: AMD Ryzen 3 1200 ve ya Intel Core i5-4460
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 290X 4GB ve ya NVIDIA GeForce GTX 960 4GB
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Önerilen (1080P, 60 FPS, Yüksek Ayarlar)

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: AMD Ryzen 5 1500X ve ya Intel Core i7-4790K
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD Radeon RX580 ve ya NVIDIA GeForce GTX 1660Ti
 • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Haber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap