İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Ürünleri
  3. Razer Tomahawk Mini-ITX – Razer Chroma RGB oyun kasası (iki tarafta sallanan kapılar, havalandırma, toz filtresi, kablo yönetimi, 240 mm’ye kadar radyatörler için).

Razer Tomahawk Mini-ITX – Razer Chroma RGB oyun kasası (iki tarafta sallanan kapılar, havalandırma, toz filtresi, kablo yönetimi, 240 mm’ye kadar radyatörler için).Price: points - Details)


En üst oyun masaüstü bilgisayarınızın yapısı içersinde toplanan performansı koruyan bir gövde ile başlar. Bu Razer Tomahawk Mini-ITX – Mükemmel sistem için birinci sınıf özelliklerle silahlı metal oyun kasası.

Her iki tarafta sertleştirilmiş cam salıncak kapısı: Böylece birbiriyle uyumlu donanım mükemmel bir şekilde sergilenir. Aletsiz açılabilen arkaya asılan sallanan kapılar sayesinde bileşenler basitca değiştirilebilir.
Razer Chroma RGB’den güçlü performans: 16,8 milyon renk ve çeşitli efektler sayesinde alt zemin aydınlatması savaş istasyonunun geri kalanıyla senkronize elisanebilir ve dinamik olarak 150’den çok oyuna tepki verebilir.
Havalandırmalı üst panel ve toz filtresi: Gövde ısıyı sadece arkaya doğru aktarmaz, aynı zfakatnda yukarı doğru da iletir ve toz parçacıklarının birikmesini önleyen entegre filtreler sayesinde önden hava emer.
Maksimum bisiklet sürücülerini destekler. 240 mm çaplı: İster hepsi bir arada (AIO) su soğutması veyahut kişisel bir çözüm olsun, bu oyun gövdesi sistemi en iyi şekilde soğutmak için yeterli alana sahiptir.
Entegre kablo yönetimi: Razer Tomahawk kusursuz bir yerleşim için kabloların temiz bir şekilde döşenmesini sağlayan girintilere sahiptir, aksi takdirde hava akımını engelleyebilir veyahut sisteminizde seviyesizlik yaratabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap