1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Samsung’un sanal asistanı ‘Sam’ herkesin dilinde – Teknoloji Haberleri

Samsung’un sanal asistanı ‘Sam’ herkesin dilinde – Teknoloji Haberleri

60b770dc554280275072f781.jpg

Samsung‘un oluşturduğu bu Sam karakteri içinse özellikle Twitter üzerinden bazı iddialar dönüyor. Tech Agent adlı Twitter kullanıcısı bu karakteri çok beğendiğini ve Samsung’un bu karakteri mutlaka bir yerde kullanması gerektiğini söylüyor. 

SAMSUNG’UN DİKKAT ÇEKEN KARAKTERİ SAM

Bildiğiniz üzere Güney Kore merkezli Samsung, Bixby adı verilen bir sanal asistana sahip. Bu asistan olması esas alınan zaman eleştiriliyor ve Samsung tarafından değiştirilmesi ve ya geliştirilmesi isteniyor. İşte bu noktada şirketin yeni asistanı olacağı düşünülen Sam’in, ilerleyen dönemde karşımıza çıkması oldukça yüksek. 

Samsungun sanal asistanı Sam herkesin dilinde

Sam hakkında şu anda elimizde resmi bir açıklama yok ancak Lightfarm Studios tarafından yayımlanan söz konusu fotoğrafların olduğu sayfa kaldırılmış durumda. Karakterin yalnızca fotoğrafları bulunuyor bu sebeple hareketli bir karakter mi henüz bilmiyoruz. Öte yandan karakterin görselleri sosyal medyada çok fazla dolanıyor ve oldukça beğenildiği de görülüyor. Karakter tahmin edebileceğiniz üzere anime dünyasının nefessiz takip edildiği Güney Kore ve Japonya gibi ülkelerde dikkat çekiyor.

Samsungun sanal asistanı Sam herkesin dilindeHaber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap