1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Samsung’un yeni telefonu Galaxy S22 Ultra böyle olabilir – Teknoloji Haberleri

Samsung’un yeni telefonu Galaxy S22 Ultra böyle olabilir – Teknoloji Haberleri

61585f0686b2451594f39d5d.jpg

[ad_1]

Sızdırılan tasarım görsellerinde telefonun arka tarafta farklı bir kamera kurulumu bizleri karşılıyor. Galaxy S22 Ultra arka tarafta çok daha farklı ve ‘daha fazla sayıda kameya’ sahip olacak gibi duruyor. 

SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA ÖZELLİKLERİ

Daha önce sızdırılan detaylardan da yorum yapıldığı kadarıyla Galaxy S22 Ultra, Samsung‘un üretimini durdurma kararı aldığı Galaxy Note serisinin potansiyel bir alternatifi olacak. Bu sebeple S21 Ultra ile gelen S Pen desteği, S22 Ultra ile genişleyecek ve cihaza dahil edilecek özel bölüm ile telefonda taşınabilecek. 

Samsungun yeni telefonu Galaxy S22 Ultra böyle olabilir

Sızıntılarıyla tanınan Steve H.McFly( OnLeaks) Ice Universe tarafından sızdırılan bazı görsellere dayanak göstererek yeni görseller paylaştı. 

Samsungun yeni telefonu Galaxy S22 Ultra böyle olabilir

Bu görsellere göre yeni Samsung telefonu görsellerdeki gibi olabilir ancak ‘tamamıyla böyle’ olacak demek için çok erken. İlerleyen dönemde yeni akıllı telefon modeli hakkında daha fazla bilginin ortaya çıkması bekleniyor. 

En son ortaya çıkan bilgilere göre yeni Galaxy S22, 21 Ekim’de tanıtılacak. 

[ad_2]

Haber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/mikcdpdk/public_html/wp-content/themes/geoit/theme-options/helpers.php on line 1447