1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Sony Reon Pocket 2 ‘giyilebilir klima’ tanıtıldı – Teknoloji Haberleri

Sony Reon Pocket 2 ‘giyilebilir klima’ tanıtıldı – Teknoloji Haberleri

608147fa554284281c5fda5f.jpg

Sony imzalı olarak geliştirilen cihaz, küçük bir yapıya sahip olduğu için giysilere kolay entegre ediliyor ve giysilerin altından belli olmuyor. Havaların da ısınmasıyla bu tarz ürünlere olan ilginin artmasını fırsat bilen Sony, geçen yıllarda piyasaya sürdüğü bu cihazın çok daha gelişmiş halini bizlere sunuyor. 

SONY REON POCKET 2 ÖZELLİKLERİ VE FİYATI

Evde klima kullanımlarının oldukça yüksek olduğunu biliyoruz. El klimaları ve yüz için geliştirilen daha küçük yapıda portatif klimalar da bulunuyor. İşte bu noktada onlara farklı bir alternatif sunan giyilebilir klima, normalde ona özel olarak geliştirilmiş bir tişört ile satışa sunuluyordu. Yeni geliştirilen versiyonda artık bu sınırlama kalkıyor ve kullanıcılar istedikleri kıyafetlere bu klimayı takabiliyor. 

Sony Reon Pocket 2 giyilebilir klima tanıtıldı

Cihaz önceki nesil ile benzer bir tasarıma sahip ancak söylenene göre bu cihaza göre iki kat daha fazla soğutma sunarken, tere karşı da bir dayanıklılık ile dikkat çekiyor. 

Sony Reon Pocket 2, termoelektrik soğutma altyapısı üzerine kurulu ve temas ile ısı aktarımı yapıyor. Bu sayede vücut sıcaklığını düşürüyor ve ya dengede tutuyor. Bu giyilebilir klima 138 dolar seviyesinde yer alıyor. Haber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap