Steam Yaz İndirimleri 2021 İçin 5 Oyun Tavsiyesi!

[ad_1]

Steam Yaz İndirimleri 2021 İçin 5 Oyun Tavsiyesi!
Steam Yaz İndirimleri 2021 İçin 5 Oyun Tavsiyesi!

Oyunseverlerin uğrak noktası Steamindirim dönemleriyle pek çok oyuncunun ilgisini çekiyor. Birçok oyunu normal fiyatına göre oldukça indirimli şekilde alabildiğimiz bu indirim dönemleri özellikle de biz Türk oyuncular için kaçırılmayacak fırsatlar barındırıyor. Gelenekselleşen Steam Yaz İndirimleri 2021 bu yıl da oldukça heyecan verici. Dünya çapındaki sayısız oyuncunun kütüphanesini genişletmesi ve yeni maceralara yelken açması için bundan daha iyi fırsatlar az gelir. Öyleyse biz de sizler için Steam Yaz İndirimleri’nde alabileceğiniz birkaç oyunu paylaşalım dedik. İyi eğlenceler 🙂

Metro Exodus Gold EditionMetro Exodus – Gold Edition, Metro serisinin son oyunu olan Metro Exodus’un DLC paketlerini de dahili barındıran sürümü. Çıktığı günden itibaren özellikle korku türünü seven oyuncuların ilgisini çeken Metro serisinin aksiyon ve açık dünya sevenler için de oldukça iyi bir oyun olduğunu belirtelim.
Metro Exodus Gold Edition, %75 indirimle şu anda 94,75 TL. Buraya tıklayarak oyunun mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.

WOLFENSTEIN ALT HISTORY COLLECTIONOyun tarihinin eski örneklerinden biri olan Wolfenstein 2009 yılında yeni çağa ayak uydurmak amacıyla hikayesini baştan yazmıştı. Bu paketse 2019 yılında çıkan son oyunla birlikte serinin 4 oyununu dahili barındırıyor. Bu koleksiyon, Wolfenstein: The New Order, Wolfenstein: The Old Blood, Wolfenstein II: The New Colossus , ve co-op Wolfenstein: Youngblood ‘ı içeriyor.

Wolfenstein Alt History Collection, %86 indirimle şu anda 57,88 TL. Buraya tıklayarak oyunun mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.
BioShock: The Collection Steam

Yılların eskitemediği bir oyun olan BioShock, oyun dünyasına pek çok şey kattı. Hikayesiyle, oynanışıyla ve daha birçok özelliğiyle bizleri büyüleyen oyun bu yılın başında bilgisayara da geldi. Büyük bir grafik güncellemesiyle birlikte çıkış yapan bu paket sizi derin bir maceraya çağırıyor.

BioShock: The Collection, %80 indirimle şu anda 19,80 TL. Buraya tıklayarak oyunun mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.
steam-yaz-indirimleri-2021-icin-5-oyun-tavsiyesiGenç Amicia ve küçük kardeşi Hugo’nun macerasına eşlik edin. Hikayelerinin kalp krizlerine sebep olan en karanlık anlarına tanık olun. Orta Çağ’da geçen bu hikayede en büyük düşmanlarınız Engizisyon askerleri ve fareler. 1349 yılında Fransa Krallığı’nda neler yaşandı?

A Plague Tale: Innocence, %75 indirimle şu anda 32,50 TL. Buraya tıklayarak oyunun mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz.[ad_2]

Haber Kaynağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir