1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Telegram güncellemesiyle yeni özellikler kazandı – Teknoloji Haberleri

Telegram güncellemesiyle yeni özellikler kazandı – Teknoloji Haberleri

60891eb0adcdeb1c3c219efe.jpg

Geçen yıl WhatsApp’ın yeni veri politikası sosyal medyayı karıştırmış ve insanların popüler uygulamayı silip diğer uygulamalara geçiş yapmasına neden olmuştu. Telegram‘a geçen milyonlarca kişiyi daha da etkilemek isteyen ve yeni kullanıcılar kazanmak isteyen uygulama, 8 yeni özelliği bünyesine ekledi. 

TELEGRAM GÜNCELLEMESİ İLE KULLANICILARIN KAZANDIĞI ÖZELLİKLER

Pazardaki hakimiyetini artırmak isteyen Telegram, Payments(ödemeler) 2.0, planlanmış sesli sohbetler, sesli sohbetler için oluşturulmak üzere profiller, yeni web Telegram, Android cihazlarda doğrudan indirme, yeni görsellere yakınlaştırma özelliği, gelişmiş video oynatıcısı ve yine Android için yeni animasyon seçenekleri sunuluyor. 

Ödemeler özelliği Telegram için 2017 yılında gelmişti şimdi ise yeni özelliklerle birlikte 2.0 sürümüne güncelleniyor. Bu özellik alışveriş özelliğinin yanında hiçbir komisyon alınmadan sevilen sanatçılara bağış yapmayı sağlıyor. 

Telegram güncellemesiyle yeni özellikler kazandı

Clubhouse ile daha popüler olan sesli sohbetlere odaklanan yeni planlanmış sesli sohbetler özelliği, adından da anlaşılacağı üzere, sesli sohbetleri önceden planlayıp zamanlamaya olanak sağlıyor. 

WhatsApp Web gibi Telegram da Web Telegram uygulamasını kullanıma sunmuştu. Bunu daha hızlı ve pratik hale getiren yeni güncelleme kullanıcıların daha keyifli bir deneyime ulaşmasını sağlıyor. Haber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap