1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Ürünleri
  3. Thermal Grizzly – Thermopad Minus Pad 8 – Silikon, kendinden yapışkanlı, ısı ileten ısı iletimli ped. Bilgisayarın veyahut konsolun ısıtma elemanlarını soğutur ve soğutur. (120 × 20 × 1,0 mm)

Thermal Grizzly – Thermopad Minus Pad 8 – Silikon, kendinden yapışkanlı, ısı ileten ısı iletimli ped. Bilgisayarın veyahut konsolun ısıtma elemanlarını soğutur ve soğutur. (120 × 20 × 1,0 mm)Price: ₺149,00
(as of Mar 27,2021 15:47:34 UTC – Details)Thermal Grizzly Minus Pad 8,0 W / mk ısı iletkenliğine ve -100 °C / + 250 °C sıcaklık aralığına sahiptir. Son derece zorlu uygulfakatları destekleyen oluşturulandırmalar için mükemmel uygundur, bu da endüstriyel ortamlar için de ideal bir çözüm haline getirir. ve aynı zfakatnda temas yüzeylerini korur ve mikro yastığın oluşumunu önler. Su soğutması ve OC bileşenleri için idealdir.
Munus Pad 8 yüksek kompresyon ve esneklik ve dielektrik özellikleri ile öne çıkar.

Isı ileten eksi ped 8 mat çıkarıldıktan sonra yağlanmış elemanların yüzeyinde belirgin şekilde daha az çizik oluşur. Anakart çip seti, bellek modülleri, grafik kartı bellek, grafik kartı GPU, dizüstü bilgisayarların kullanımı.

Özellikler:
Çalışma sıcaklığı [° C] -100 ila +250
Isı iletkenliği: 8,0 W / (m K)
Yükseklik: 1 mm
Çok iyi ısı iletkenliği
Yüksek dayanıklılık.
Sertleştirilmesi gerekmez.
Elektrik iletmez.
Alüminyum üzerinde kullanılabilir
Sadece bilgisayar veyahut dizüstü bilgisayarlar ile değil, aynı zfakatnda PS 3/4 veyahut 5 Xbox 360 One ve Series X konsolları ile de uyumludur. Macbook’lardan ısıyı uzaklaştırmak için mükemmel şekilde uygundur.
Ofis veyahut ev bilgisayarı, oyun bilgisayarı ve aynı zfakatnda cihazlarla maksimum performansa ihtiyaç duyan kullanıcılar için üretilmiştir.
Ped soğutucu ve ısıtma elemanı arasında idealdir. Seramik silikon ve nano alüminyum oksitten oluşan benzersiz bileşimi sayesinde örutubetli ısı miktarlarını iletir
Esnek yapısı ve çok yüksek ısı iletkenliği ile öne çıkar. Bileşenler arasındaki en küçük boşlukları bile dengeler
Isı iletken macunu kullanfakatyacağı yerlerde kullanılır, örneğin büyük hava boşluğu veyahut düz olmayan zeminler

Yorum Yap

Yorum Yap