Tungasoft Fonlama Kampanyasında Son 48 Saatine Giriyor!

[ad_1]

tungasoft-fonlama-kampanyasinda-son-48-saatine-giriyor

Tungasoft Fonlama Kampanyasında Son 48 Saatine Giriyor! 179 yatırımcısı olan ve yatırımlar alan %76 oranında fonlanan girişim şirketi olan Tungasoft yatırım turunda #son48saat ‘e girerken yatırımcı olanlar yöneltilen soruları cevaplıyor.

Dr. Osman Alagöz tarafından dijital oyun ekosistemi içersinde marka değeri olabilecek oyunlar geliştiren bir oyun şirketi olan Tungasoft, ile ilgili yöneltilen sorular cevaplanacak. Çocuklarda işlemsel akılcılık, analitik düşünme ve işler bellek gelişimini destekleyen eğitici-online-mobil-platform oyunu ile ilgili aldığı soruları, yatırım turu içersinde yanıtlayacak.

Tungasoft ekibi, Fonbulucu bünyesi içersinde bulunan Youtube kanalında 28 Eylül saat 18:00’da #son48saat adındaki canlı yayın programında açıkladı.

tungasoft-fonlama-kampanyasinda-son-48-saatine-giriyor-1

“Bilge Tunga Dünyaya Açılıyor” projesi içersinde şimdiye kadar 179 yatırımcıdan toplam olarak 214 bin TL’yi geçen fonlama kampanyası için belirlenen hedefin %76’sını arkasında bıraktı. Kampanyaya destek sağlamış olan yatırımcıların arasında 5 tane nitelikli yatırımcı yer alıyor.

Tungasoft Nedir ve Nasıl Kuruldu?

Dr. Osman Alagöz tarafından dijital oyun ekosistemi içersinde marka değeri bulunacak oyunlar geliştirmek amacıyla kurulan bir oyun şirketidir. Şirketin ilk projesi olarak Bilge Tunga oyunu çocuklar üzerinde işlemsel akılcılık, analitik düşünme ve ilaveten işler bellek gelişimini amaçlayan eğitici-online-mobil-platform oyunudur.

Şirket ilaveten çocuklarda diskalkuliyi belirleyen bir ölçme aracı olan tsitapp uygulamasının da işleticisidir. Bunun haricinde 2021 yılının yazında piyasaya piyasaya çıkacak olan online bir maç oyunu üzerinde de çalışmalarını sürdürdüğü bilinmektedir. Tungasoft ve çok daha fazlası için Hubogi sayfasını takipte kalın.[ad_2]

Haber Kaynağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir