Unity Şimdiye Kadar ki En Büyük Satın Alımına Hazırlık Yapıyor!

[ad_1]

unity-simdiye-kadar-ki-en-buyuk-satin-alimina-hazirlik-yapiyor

Unity Şimdiye Kadar ki En Büyük Satın Alımına Hazırlık Yapıyor! Unity Şimdiye Kadarki En Büyük Satın Alımına Hazırlık Yapıyor! Parsec satın alımı, Unity’nin bu zamana kadarki en büyük satın alımı olacak. Günümüzde mobil ve PC oyunları için en popüler oyun motorlarından olan Unity, Parsec’i 320 milyon dolara satın almak için hazırlanıyor. Dünyanın ileri gelenlerinden 2D ve 3D oyun geliştirme motoru, bu anlaşmanın şimdiye kadar gerçekleştireceği en büyük satın alım olacağını vurguladı.

unity-simdiye-kadar-ki-en-buyuk-satin-alimina-hazirlik-yapiyor-2

2016 yılı içersinde piyasaya sürülmüş olan Parsec, başlarda oyuncuların güçlü bilgisayarlarından diğer (genelde daha az güçlü) cihazlara oyun akışının sağlanabilmesine odaklanmıştı. Parsec’in oyun sektöründeki sağladığı başarı, düşük gecike süresi, yüksek çözünürlüklü ekran desteği ve aynı zamanda da ekran desteği sağlaması ile oyuncular için önemli bir isim haline gelmişti. Pandemi sebebiyle gelen kısıtlamalar ve karantina süreçleri ile de Parsec kullanımı oldukça artmıştı.

Unity Kıdemli Başkan Yardımcısı Marc Whitten, Unity tarafından gerçekleştirilen basın bülteninde Parsec satın alımı ile ilgili şunları dile getirmişti:

“Son bir yıldır şirketler ve çalışanları farklı şekillerde işbirliği yapıyor ve birlikte çalışıyorlar. İşyerinin daha esnek hale gelmesi, ekiplerin birden fazla yerde genişleyip işbirliği yapması ve yaratıcıların sayısız yeni cihazdan yararlanmasıyla, yaratıcılığın süreç, şirket içi cihazlardan esnek ve uygun maliyetli bulut mimarilerine dönüşecek. Parsec, yaratıcılar nerede olursa olsun bu tür yüksek performanslı işlemeyi desteklemek için benzersiz gereksinimleri ele alarak hem son derece yenilikçi hem de ileri görüşlü teknolojiyi sergiliyor. Parsec’in gelecekteki büyümesini desteklemek için çok heyecanlıyız.”

unity-simdiye-kadar-ki-en-buyuk-satin-alimina-hazirlik-yapiyor-3

Unity Şimdiye Kadar ki En Büyük Satın Alımına Hazırlık Yapıyor! Parsec satın alımının 2021 yılının üçüncü çeyreği içersinde tamamlanması bekleniyor. Unity ve çok daha fazlası için Hubogi sayfasını takipte kalın.[ad_2]

Haber Kaynağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir