Valheim Oyuncuları Devasa Roller Coaster Yapıyor

[ad_1]

Popüler yeni İskandinav mitolojisi temalı hayatta kalma oyunu Valheim ‘daki oyuncular, Viking gemileri için etkileyici bir hız treni inşa ediyor.

Valheim, Şubat ayında Steam Erken Erişim yoluyla piyasaya sürüldüğünden bu yana, popülariteye meteorik bir yükseliş yaşadı. Hayranlar geçen ayı Valheim’ı ve potansiyelini derinlemesine keşfetmekle geçirdiler ve sonuç olarak gerçekten harika yapılar ortaya çıktı.

Valheim, oyun endüstrisini fırtınaya  sürükleyen en yeni hayatta kalma oyunudur.

İskandinav mitolojisinin itibari arınma dünyasına, onu yuva diyen korkunç canavarlardan arındırmak için gönderilen savaşta öldürülen savaşçıların yerine oyuncuları yerleştirir. Bunu yapmak için oyuncuların, hayatta kalmak ve canavarları avlamak için kaynakları toplamaları, ekipman üretmeleri ve üsler inşa etmeleri gerekir. Temel inşa etme mekaniği, topluluktaki birçok oyuncuya gösteriş yapmak için ilham veren oyunun en önemli özelliklerinden biridir.

Bu derlemelerden yeni biri, DEPPENTREFF YouTube kanalından geliyor. Yeni bir videoda, Valheim oyuncuları için bir nakliye  malzemesi olan Karve gemilerini bir dağın tepesinden çok aşağıda bir su kütlesine götüren devasa yeni bir roller coaster’ı sergiliyorlar.

Böyle bir yapı inşa etmek için gereken kaynakların ölçeği ve miktarı kendi başına etkileyicidir.

Bununla birlikte, onu gerçekten inanılmaz bir yapı yapan şey, bu kadar büyük bir şey yapmak için gerekli olan mühendisliktir.

Video, yapının özellikleri hakkında çok fazla ayrıntı vermekten kaçınıyor, ancak oyuncuların, artık mümkün olduğu kanıtlandığına göre, kendilerinden birini denemeleri için yeterli coaster görünümü veriyor.

Gemi lunapark treni, Valheim topluluğu  tarafından çıkarılan zaten kapsamlı bir çılgın yapı listesine katılıyor. Eyfel kulesinin rekreasyonundan, temel binayı açan spiral merdivenler inşa etmek için yenilikçi bir yönteme kadar, Valheim’daki olasılıklar sonsuz görünüyor ve oyunun popülaritesini sürdürmesi şaşırtıcı değil.

Valheim bir Erken Erişim oyunudur ve bu konuda genç bir oyundur. Topluluğun paylaşmaya devam ettiği yapıların hacmi ve çeşitliliği, oyun güncellemeleri aldıkça ve tam sürümüne kadar daha fazla yapı seçeneği eklendikçe şüphesiz artacaktır. Valheim, artık PC’de Steam Erken Erişim aracılığıyla edinilebilir.

Daha fazla içerik için tıklayın

Bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz![ad_2]

Haber Kaynağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir