1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Vodafone Ödemeli Nasıl Atılır? Vodafone Ödemeli Arama Nasıl Yapılır?

Vodafone Ödemeli Nasıl Atılır? Vodafone Ödemeli Arama Nasıl Yapılır?

60b8a41555427f03ac28fc16.jpg

Vodafone ödemeli arama için, *149* yazılır ve daha sonra aranacak olan numara yazılarak, tuşlardan # tuşuna basılır. 

 Vodafone Ödemeli Nasıl Atılır?

 Vodafone en çok kullanılan operatörlerden biridir. Vodafone kullanan kişiler, sunulan birçok özelliği merak edebiliyor. Bilindiği üzere kullanılan bir ödemeli arama işlemi bulunuyor. Kişiler dakikası olmadığında birine ulaşmak için onlara ödemeli arama yapabiliyor. Fakat bu ödemeli aramanın çok farklı detayları bulunuyor. Kişiler ödemeli arama yaptığında, karşı tarafla kesin olarak görüşme sağlayamayabilir. Bu durum tamamen aranan kişinin aramayı kabul etmesiyle ilgilidir. Karşı taraf eğer ödemeli aramayı onaylarsa, kişiler bir telefon görüşmesi yapabilir.

 Aksi taktirde herhangi bir telefon görüşmesi yapmak mümkün değildir. Ödemeli arama yapabilmek için öncelikle *149* tuşlanmalı ve daha sonra aranacak olan numara yazılmalıdır. Bu sayede anlık olarak aranacak olan kişiye bir arama bildirimi gidecektir. Aranan kişiler dışardan bu aramayı normal arama olarak görecektir. Fakat telefona cevap verdiğinde, kişiye ödemeli arama uyarısı yapılacaktır. Kişiler bu aramayı onaylayarak, arayan kişiyle normal telefon görüşmesi gerçekleştirebilir.

 Vodafone Ödemeli Arama Nasıl Yapılır?

 Vodafone hattında ödeme arama yapmak kişilerin merak ettiği bir konudur. Ödeme arama yapmak pek çok kişinin işine yarayan bir durumdur. Kişiler dakikası olmadan istediği herkese ödemeli arama yapabiliyor. Ödemeli arama kişilere sadece arama bildirimi gönderiyor. ayrıca aranan kişiler aramayı kabul etmeyebiliyor. Eğer aranan kişiler aramayı kabul etmiyorsa, kişilerin telefon görüşmesi yapması mümkün bir durum değildir.

 Aranan kişinin aramayı kabul etmesiyle birlikte anlık olarak telefon görüşmesi başlar. *149* ve numara yazılarak # tuşuna basılmalıdır. Bu ödemeli arama yapmanın en kısa yoludur. Kişiler arama yerine bu rakamları yazarak, istenilen her numaraya anlık olarak arama yapabiliyor. Bu arama bildirimleri aranan kişilere normal arama olarak gönderiliyor.Haber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap