İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

watch-dogs-legion-big-ben-drone.jpg
watch-dogs-legion-ücretsiz

Ubisoft, çevrimiçi çok oyunculu sürümlerinin ardından Watch Dogs Legion’ın hafta sonu henüz erişememiş oyuncular için ücretsiz olacağını duyurdu.

Gecikmeli çok oyunculu özellikleri nedeniyle oyunu erteleyenler, bu hafta sonu ücretsiz olarak deneyebilirler.

Bununla birlikte, dört yeni oynanabilir kahraman, bir hikaye genişletme ve daha fazlasını içeren yalnızca Season Pass sahiplerine özel içerikler de olacak.

İlgilenen oyuncular Watch Dogs Legion ücretsiz deneme hafta sonu için 25-29 Mart tarihleri ​​arasında PC (Epic Games Store ve Ubisoft Connect aracılığıyla), PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X / S üzerinden erişebilirler.

Watch Dogs Legion Gelecekte Çapraz Oyun ve Çapraz Nesil Desteği Alacak

Ubisoft’a göre, tüm ilerlemenin tam oyuna taşınmasıyla birlikte, Skye Larsen görevine, Online Mod içeriğine ve Londra’nın sekiz ilçesinden dördüne kadar hikaye erişimi içerecek. Ön indirmeler 24 Mart’tan itibaren PC’de (10: 00’da) ve PlayStation’da (09: 00’da) mümkün olacak, ancak Xbox kullanıcılarının lansmana kadar beklemesi gerekiyor.

Ubisoft ilaveten Watch Dogs Legion’un gelecekte çapraz oyun ve çapraz nesil desteği alacağını doğruladı, bu nedenle ücretsiz deneme hafta sonu boyunca oyunu beğenenler, çevrimiçi olarak oynama şansı elde etmek için satın almayı düşünebilirler. Bir Ubisoft basın bültenine göre, bu hafta sonu ile aynı zamana denk gelmesi için sürümler arasında planlanan birkaç farklı satış var:

Watch Dogs Legion Xbox

  • 23 Mart – 1 Nisan: Standart’ta yüzde 67, Ultimate’da yüzde 60 indirim.
  • 2 Nisan – 15 Nisan: Standart ve Ultimate için yüzde 50 indirimli.

Watch Dogs Legion PC

  • 18 Mart – 9 Nisan (Ubisoft Store):  Standard, Gold ve Ultimate’da yüzde 50 indirim; Season Pass’te yüzde 25 indirim.
  • 25 Mart – 29 Mart (Epic Games Store):  Standard, Gold ve Ultimate’da yüzde 50 indirim; Season Pass’te yüzde 25 indirim.

Watch Dogs Legion Stadia

  • 25 Mart – 1 Nisan:  Standart’ta yüzde 52, Gold ve Ultimate’da 45 ve Season Pass’te yüzde 10 indirim.

Watch Dogs Legion’un yakın gelecekte Xbox Game  Pass’e gelebileceği söylendiğinden, oyunu indirimli olsa bile satın almak istemeyenler yine de şanslı olabilir.

Daha fazla içerik için tıklayın

Bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz!

 

 

Haber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap