1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Whatsapp Grubu Nasıl Kapatılır? Whatsapp’ta Oluşturulan Gruplar Nasıl Silinir?

Whatsapp Grubu Nasıl Kapatılır? Whatsapp’ta Oluşturulan Gruplar Nasıl Silinir?

60ae39925542811da0f2c26b.png

Whatsapp grubu, her kullanıcının kurabileceği bir gruptur. Kişiler whatsapp gruplarını, grubu sil seçeneğini kullanarak kolayca whatsapp gruplarını silebiliyor. 

 Whatsapp Grubu Nasıl Kapatılır?

 Whatsapp grubu insanların iletişim kurabilmesine yardımcı oluyor. Whatsapp uygulaması telefonlara indirilerek kişiler arası sohbet edebilmek için kullanılıyor. Whatsapp uygulaması üzerinde kişiler grup oluşturarak daha fazla kullanıcılarla aynı ortamda konuşabiliyor. Whatsapp grup açma işlemleri kişiler tarafından iptal edilmek istenebiliyor.

 Kurulan whatsapp gruplarının nasıl silineceği kişiler tarafından merak ediliyor. Whatsapp gruplarını silmek için yapılması gereken bazı işlemler bulunuyor. Grup konuşmasına tıklanır ve grup bilgisi başlığı seçilir. Önce kişiler gruptan atılır ve daha sonra gruptan çık yaparak grup tamamen silinir.

 Whatsapp’ta Oluşturulan Gruplar Nasıl Silinir?

 Whatsapp uygulaması üzerinde oluşturulan grupları silmek mümkündür. Kişiler grupları silmeden önce ilk olarak grupta yer alan bireyleri gruptan atabilir. Grup bilgisine tıklayarak, gruptaki kişiler gruptan atılabiliyor. Grup bilgisi kısmından grubu sil seçeneği kişiler tarafından kullanılabilir. Grubu sil seçeneğinin kullanılmasıyla birlikte grup tamamen whatsapp üzerinden silinecektir.Haber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap