İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gündem
  3. Yeni Dünya Bossu “Fırtına Bulutu Kutum” Black Desert Türkiye’ye Geliyor

Yeni Dünya Bossu “Fırtına Bulutu Kutum” Black Desert Türkiye’ye Geliyor

hubogi-yeni-dunya-bossu-firtina-bulutu-kutum-black-desert-turkiyemenaya-geliyor.jpg
hubogi-yeni-dunya-bossu-firtina-bulutu-kutum-black-desert-turkiyemenaya-geliyor

Pearl Abyss bugün, yeni Dünya Bossu “Fırtına Bulutu Kutum”un Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracıların, bu en güçlü Dünya Bossu ile karşılaşmadan önce kendilerini hazırlamaları gerekiyor.

yeni-dunya-bossu-firtina-bulutu-kutum-black-desert-turkiyemenaya-geliyor (2)Kutum Artık Çok Daha Güçlü

 

Kutum, Black Desert dünyasına öncekinden çok daha güçlü bir şekilde döndü. Arkeologlar Kırmızı Kum Odası’nın içerisindeki gizli bir odayı ortaya çıkardıktan sonra, Kutum’un bu gizli odanın bilinmeyen enerjisi tarafından kontrol edildiğini keşfettiler.

 

Şimdi Fırtına Bulutu Kutum olarak bilinen Kutum’un bu en yıkıcı hali, taş odaya giren Maceracılara yavaşça elektrik vererek kritik hasara neden olacak. ilaveten Kadim Silahları uyandırabilecek ve daha geniş menzilli saldırılar sergileyebilecek. Fırtına Bulutu Kutum’a son vuruşu yapan Maceracılar ise özel bir unvan kazanacak.

yeni-dunya-bossu-firtina-bulutu-kutum-black-desert-turkiyemenaya-geliyor (1)Maceracılara Ödüller Kazandıracak Etkinlikler

ilaveten bugünden itibaren bir dizi yeni etkinlik de gerçekleşecek. 18 Mayıs’a kadar Maceracılar, Heidel’deki NPC Lara’ya çocuklara hediye vermesi için yardımcı olabilecek ve böylelikle Katkı Puanı EXP ve Hafıza Parçası Paketleri gibi ödüller kazanabilecek. Bunun yanı sıra, Klan üyeleri klan görevleri aracılığıyla kendilerine büyük miktarda Klan Sermayesi kazandıracak özel görevlerle ödüller kazanabilecek.

Daha fazla bilgiye Black Desert Türkiye&MENA’nın resmi web sitesi tr.playblackdesert.com üzerinden ulaşılabilir.

 

Haber Kaynağı

Yorum Yap

Yorum Yap