1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Ürünleri
  3. Yolispa USB Web Kamerası Mikrofon 360 Rotasyon Ayarlanabilir Bilgisayar Web Kamerası, Dizüstü Bilgisayar/Masaüstü Web Kamerası, PC için

Yolispa USB Web Kamerası Mikrofon 360 Rotasyon Ayarlanabilir Bilgisayar Web Kamerası, Dizüstü Bilgisayar/Masaüstü Web Kamerası, PC içinPrice: ₺226,23
(as of Mar 26,2021 10:51:41 UTC – Details)


Özellikler
Yaylı klips ile sabitlenmiştir, 30 derece yukarı ve aşağı dönebilir, 360 ° döndürme başlığı, açıyı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
Entegre dijital mikrofon, 10 metre tesirli aralıkta doğrudan sesli sohbet
Yüksek hassasiyet ve net efekt ile özel optik lens.
480 adet çözünürlük, varsayılan pencere 640 x 480.
1,45 m uzunluk çizgisiyle sabitleme için uygun.
USB 2.0 ile uyumlu.
Otomatik beyaz dengesi, otomatik renk düzeltme.
Windows 2000/XP/Win7/Win8/Win10 Vista/LINUX’i destekler.
Çeşitli video toplantı yazılımlarını destekler, IE, ağ toplantıları ve MSN, Yahoo ve Skype vb. ile mükemmel çalışır.

Özellikler
Renk: Siyah
Dinamik Çözünürlük: 640*480
Kablo Uzunluğu: 145 cm
Boyut: 60*36*65 mm

Paket İçeriği
1* Mikrofonlu Web Kamerası
1 x Kullanım kılavuzu (Türkçe olmayabilir).

Mikrofonlu web kamerası, dahili MIC / gürültü azaltma–istenmeyen arka plan gürültüsünü filtrelemek için. ilaveten kendi kulaklığınızı veyahut hoparlörünüzü kullanmak istediğinizde kullandığınız yazılım ayarındaki web kamerası mikrofonunu basitca kapatabilirsiniz.
Kolay kurulum ve rahat kullanım! Web kamerasını basitca bilgisayarlara bağlayabilirsiniz, ardından Skype gibi iletişim araçlarını arkadaşlarınızla görüntülü sohbetler yapabilirsiniz. Manuel odaklfakat, görüntülemek istediğiniz nesneye odaklanmayı basitlaştırır, odaklfakat mesafesini ayarlfakatk için odak lens halkasını döndürebilirsiniz.
Ayarlanabilir ve çok fonksiyonlu. 360° omni-yön ayarlanabilir, 30° ayarlanabilir. Açıyı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Otomatik beyaz denge, otomatik renk düzeltme.
Bilgisayar web kamerası Windows 2000/XP/Win7/Win8/Win10 Vista/LINUX destekler. ilaveten çeşitli video toplantı yazılımlarını destekler, IE, net toplantıları ve MSN, Yahoo ve Skype vb. ile harika çalışır.
Bu USB web kamerası video blog tutkunları veyahut YouTube yıldızları için mükemmel bir vitrin platformu sunar. Daha önce hiç olmadığı kadar canlı detaylarla kendinizi ifade edin.

Yorum Yap

Yorum Yap