1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Ürünleri
  3. ZEISS Lens temizleme kiti – Objektifler, filtre, gözlük camı, dürbün ve LCD ekranlar için temizleme seti

ZEISS Lens temizleme kiti – Objektifler, filtre, gözlük camı, dürbün ve LCD ekranlar için temizleme setiPrice: ₺499,00
(as of Mar 28,2021 04:06:47 UTC – Details)


Zeiss temizlik için optimum bakım optik yüzeyler ister Finder bütün ürünler, kum tanelerini veyahut Kleineste toz: kirli veyahut Verkratzte optik görüntü kalitesi tesirler. Bu nedenle temiz, yalnız özellikle doğru bakımlı bir görünüme mükemmel bir. Zeiss profesyonel temizlik ürünleri, benzersiz ürün deneyimi sunar. uzman için ürünleri gibi optimum gereksinimlerini karşılayacak yüksek kaliteli optik yüzeylerde uyumludur. için doğru optik yüzeyler temizlik, burada: Profesyonel temizleme optik yüzeylerde nazikçe, yalnız tesirli Zeiss temizlik ürünleri ile kaldırma ilaveten nazikçe, yalnız tesirli küçük kirler için sadece objektif, filtre ve gözlük camları için değil, aynı zfakatnda. Bu, dürbün ve LCD ekranlar gibi, dizüstü bilgisayar veyahut bir akıllı telefon. Zeiss ürünleri aşağıdaki modellerde mevcuttur: Zeiss lens temizleme kiti kaliteli ve pratik kumaş kemer çantası, optik bakım için ihtiyacınız olan her şeyi/: Blasebalg elektrikli fırça optik temizlik çözeltisi (30 ml) mikrofiber bez (18 x 18 cm) 10 rutubet temizlik bezleri

ZEISS temizlik ürünleri ile en küçük kirleri bile nazikçe temizleyebilirsiniz.
Sadece objektif, filtre ve gözlük camları için değil, aynı zfakatnda dizüstü veyahut akıllı telefon gibi dürbün ve LCD ekranlar için de uygundur.
Yüksek kaliteli ve pratik kumaş kemer çantasında görünümünüzün bakımı için ihtiyacınız olan her şey bulunur.
Teslimat kapsamı: Körük, toz fırçası, optik temizleme çözeltisi (30 ml), mikrofiber bez (18 x 18 cm), 10 rutubetli temizlik bezi, kemer çantası.

Yorum Yap

Yorum Yap